Doç. Dr. Ali Ekiz

Perinatoloji

(5) Görüş Sayısı (3)
İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa

Adres: Merkez, Çukurçeşme Cd. 57-59, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Hakkında
Doç. Dr. Ali Ekiz hakkında bilgi ve randevu alabilir, hasta yorumlarını okuyabilir, doktorun uygun saatlerini görebilir ve online randevu alabilirsiniz.
Tıbbi İlgi Alanları
 • Fetal ultrasonografi
 • Ekokardiyografi
 • Riskli gebelik takibi
Okullar / eğitimler
 • İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi
 • Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı
 • Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Perinatoloji Yan Dal Uzmanlığı
Deneyimler
 • Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Perinatoloji Uzmanı
 • Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Perinatoloji Yan Dal Asistanı
 • Silivri Prof. Dr. Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesi / Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi / Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanı
Adres: Merkez, Çukurçeşme Cd. 57-59, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon: 0850 474 8658
ANLAŞMALI KURUMLAR
KULLANILAN CİHAZLAR
 • Puanlama Ortalaması
  (5)
 • Görüş Sayısı
  3

LS 2021-01-03

Riskli gebelik sürecindeydim, öneriler yönlendirmeler ve araştırmalarım doğrultusunda Ali Bey'e gitme kararı aldım. Ali Bey benim en büyük şansım oldu. Hastalarıyla çok alakalı ve her cümlesi çok motive edici. Gebelik sürecimin en zorlu anlarında yanımda oldu. Kontrollerimde her şeyin daha güzel olacağını söyleyerek beni motive ediyor. Kontrollerim hâlâ devam etmekte ve her şey yavaş yavaş yoluna giriyor. Bu dönemde anne adayları için destek ve ilgi çok önemli. Bu gereksinimleri Ali Bey tüm içtenliğiyle gösteriyor. Kendisine teşekkür ediyor ve sağlıklı günler diliyorum.

2021-01-03

Hamileliğim kan uyuşmazlığı ile başladı ve sürekli takibim için Ali Bey'e ulaştım. Hamileliğimin devamında kan takviyesi yapıldı bebeğime. Çok zor atlattığımız süreçlerdi ve doktorum her zaman yanımdaydı. Doğumumu da kendisi ile yaptım ve sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma aldım. Ali Bey çok ilgili, pozitif enerji veren ve psikolojik olarak destek olan bir hekim. Her konuda çok yardımcı ve çok destek oldu. Çok memnun kaldık.

BA 2021-01-03

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Detaylı ultrasonu kendi doktorum dışında Bir doktorda yaptırmak istiyordum. Gebeliğim de güzel ilerliyordu farklı bir görüş iyi olur diye düşündüm. Detaylı ultrasonla birlikte bebeğimde ARSA adında bir problemin olduğunu bu durumun daha çok down sendromlu bireylerde gözletilebilecek durum olduğunu ifade edince ağlamamı bir türlü durduramamıştım. Arsa tanısı bebek için bir problemken bunun yanı sıra küçük bir ihtimal (yüzde 2 gibi) down sendromlu olabileceği bütün algılarımı kapatmıştı. Ağlamaktan konsantre olamıyorum istemsizce.. Defalarca defalarca mevcut durumu anlattı, ben anlamadıkça daha bir sabırla... Yüzde 98 olmama down ihtimalini, arsanın ameliyatla düzelebilecek bir durum olduğunu vs vs.. Hem alanında çok iyi bir doktor.. Hem de insani olarak çok iyi bir doktor.. İkisi bir arada.. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.. Sağlıklı günler..

Doç. Dr. Ali Ekiz ait makale bulunmamaktadır!