Liv Hospital Ulus

(Genel Hastane)

Adres: Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş

Liv Hospital Ulus %97.3 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(5)

Adres: Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş

Liv Hospital Ulus %100 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Liv Hospital Ulus Hakkında

Liv Hospital Ulus açıldıktan çok kısa bir süre sonra sağlıktaki en önemli ulaslararası akreditasyon sertifikası olan Amerikan kökenli Joint Commission International (JCI)’ı ve Avrupa ISO belgesi olan TÜV’ü almaya layık görüldü. Her geçen gün daha da büyüyerek gelişen tıbbi bölümleri, teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla 7 yılı geride bırakan Liv Hospital Ulus kısa süre içinde sağlıkta referans merkezi haline geldi.
İnsan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alarak tasarlanan Liv Hospital, açıldığı ilk günden bu yana en büyük tedavinin huzurla başladığını biliyor ve kişiye özel tedavi odağıyla ilerlemeye devam ediyor. Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle Liv Hospital Ulus/İstanbul 30 bin metrekare kapalı alanda, 154 yatak, 8 ameliyathane ve 50 klinikten oluşuyor. Kusursuz hizmet anlayışı, hastalık değil sağlık kavramını öne çıkaran duruşuyla Liv Hospital, Türkiye’nin uluslararası arenada sağlık vizyonunu oluşturan kurum olmayı hedefliyor. Ayrıca yaşam kalitesini arttıracak en iyi hizmeti ve çözümleri sunuyor.
Özel sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan Liv Hospital tıbbi kadrosu gücünü departmanların üst ihtisaslardan oluşmasından alıyor. Liv Hospital olarak misafirlerimize kaliteli sağlık hizmeti üretirken, bir yandan da bilimsel çalışma ve araştırmalara imza atıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında itibarlı bir takım üniversite ve araştırma hastaneleri ile önemli işbirliklerine imza atıyoruz. Bu da daha özellikli bir tedavi yaklaşımını ve klinikler içinde özel birimler kurmayı gerektirdi. Liv Hospital Ekibi, çıktığı bu yolculukta farklı konularda ışık tutmaya ve önder olmaya devam edecektir.
                                       

Liv Hospital Ulus adres bilgilerini öğren, doktorları incele, hasta yorumlarını oku, online randevu al.

Liv Hospital Ulus İletişim Bilgileri

Adres: Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş
Randevu Hattı: 0850 474 8708