Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler

(Genel Hastane)

Adres: Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler %94.7 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.2)

Adres: Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler %84 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler
24-05-2020

(S**** A****) Prof. Dr. Emin Tireli ye babamın soğuk algınlığı ve gögüs ağrısı nedeniyle gittik anjiyo yapıldı. İki damarı tıkalıymış. kendisi çok bilgili ve iyi bir insan. Kendisinden Allah razı olsun.

(s**** d****) Crohn hastasıyım 1 yıldır hocamızın kontrolundeyim, hocamız benimle çok ilgileniyor, beni rahatlatıp tedavimi yapıyor, kendisine minnettarım.

(T**** A****) Prof. Dr. Orhan Kocaman çok bilgili bir doktor mide rahatsızlığım tamamen geçti. Önerdiği beslenme ve ilaçlarla tamamen kurtuldum.

(Z**** T****) Prof. Dr. Koray Karabulut çok sempatik ve ilgili bir doktor. Herkesin kesinlikle böyle bir doktoru olmalı.

01-04-2019

(G**** D****) Dr. Gülgün Dilek Arman uzun zamandır geçmeyen öksürüğüme çare buldu. Allah razı olsun.

(S**** K****) Uzm. Dyt. Gözdenur Hanım'a ilk gidişimde beni çok güler yüzle ve anlayışla karşıladı. Rahatsız olduğum fazlalıklarımdan dolayı içinde bulunduğum psikolojik durumu çok iyi değerlendirdi. Değerlendirmelerini en ince ayrıntısına kadar yaptı ve benimle bu yolculukta çok ilgilendi. Onun sayesinde şuanda 25 kilo verdim. Kendisine çok teşekkür ederim, hiç düşünmeden gidebilirsiniz.

(E**** Ç****) Diyetisyen Aybüke Açıksöz Hanım, gebeliğim sırasında oluşan yeme bozukluklarımda bana yardımcı oldu. Çocuğum doğduktan sonra da yeme düzeniyle ilgili bizi aydınlattı. Aybüke Hanım sayesinde şuan hem benim hem ailemin beslenmesi düzene girdi. Kendisinden Allah razı olsun. Herkese tavsiye ederim.

(M**** Y****) Psikolog Berra Baş Hanım sayesinde yükseklik korkumu yendim. İş seyahatlerimde artık uçakla rahatlıkla gidebiliyorum. Kendisine bu korkumu yenmeme yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

(T**** Y****) Dt. Nihan Güneş Ersen Hanım, kanal tedavimi hiç acı hissettirmeden tedavi etti. Tedirginliğimi aldı, rahatlamamı sağladı. Daha önce kendisine giden arkadaşlarım da aynı görüştelerdi, gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

(K**** T****) Dr. Yusuf Yıldırım Bey, doğuştan beri mücadele ettiğim astım hastalığımı en hafif düzeye indirmeme yardımcı oldu. Şimdi tüm işleri rahatlıkla görebiliyorum. Allah kendisinden razı olsun.

14-01-2020

(A**** T****) Doktor Ülkü Özlem Yolcu, bebeğim doğduğundan beri tüm süreçlerimizi beraber takip ediyoruz. Kendisinden çok memnunum. Arkadaşlarıma da önerdim.

(S**** A****) Dr. Tuğba Doruk ergenlikte oluşan sivilce ve siyah nokta sorunlarımı tamamen geçirmemi sağladı. Bu süreçte beni çok destekledi. Şuanda bir leke bile kalmadı. Teşekkür ediyorum.

(D**** E****) Dr. Sezai Şahin, önerdiği Akapuntur sayesinde sigarayı bıraktım. Sağlığım yerine geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

(A**** C****) Çocuğumun karın bölgesinde bir şişlik vardı. Birçok doktora götürdüm, çare bulamadık. Dr. Pınar Balgöz Ergül Hanım'a geldiğimizde çözümü buldu ve bize yardımcı oldu. Şuan çocuğumun sağlığı çok iyi, kendisine çok teşekkür ederim.

(M**** D****) Sürekli tekrarlayan kulak ağrıma şifa oldu. Allah razı olsun kendisinden.

18-06-2018

(A**** T****) Prof.Dr. Servet Kayhan beye annemi tavsiye üzerine götürdük. Annem nefes alma da güçlük çekiyordu. Uyguladığı tedavi sonrasında nefes alışları düzeldi. Tavsiye ederim.

(E**** G****) Müthiş bir doktor kesinlikle.

(O**** A****) ÇOK iyi ilgilenme tam bir doktor

(N**** Y****) Müthiş bir hekim işini harika yapan donanımlı ve gerçekten çok iyi bir insan iyi ki sizi tanıdım hocam.

(S**** K****) Berra hoca ile eşimle ayrıldığım dönemde tanışma fırsatım oldu. Keşke kader bizi daha önce karşılaştırsaydı enerjisi ve tecrübeleri ile öyle iyi geldi ki bize(oğluma ve ailemle iletişimime) kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Her konuda bilgi ve tecrübesinden yararlandığım değerli hocamın herkese çok iyi geleceğinin garantisini verebilirim. O kadar enerji dolu ve pozitif ki insanın adeta içini açıyor.

(H**** A****) Ömer Hocam ile 2 sene önce tanıştım. Evliliğimin 1. yılında çocuk olmayınca Üroloji bölümüne gittim Ömer Bey ile tanıştık derdimi anlattım. Güzel bir şekilde karşılayıp güzelce yönlendirme yaptı. Çift taraflı varikoselden dolayı morfoloji değerleri çok düşüktü. Tam emin olmadan diğer doktorlar gibi hemen ameliyata girişmedi. İçim rahat şekilde ameliyatı yaptık ve çok şükür sorunsuz şekilde süreci atlattık. Ameliyat sonrası kontrollerde de güzel tavrı ve bilgisiyle düşün moralimi yükselti. Sonunda mutlu sona eriştik. Doğru yerde doğru doktora geldiğimi biliyodum. Kendisine çok teşekkür ederim.

(Ü**** T****) 15 Nisan 2021 tarihinde kıymetli hocam Doç Dr. Semih AYANOĞLU tarafından ayak eklem bozukluğu ile birlikte Halluks Valgus ameliyatı oldum.Kendisinin gerek branşındaki başarısı ve gerek de hastaya olan tutumu ( güler yüzlü cana yakın olması) çook mükemmel.Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Onun sayesinde ayağım güzel oldu.Sağlıģima kavuştum.Aynı ameliyatı diğer ayağımdan da olmak için Îzmirden hastanenize gelip değerli hocama yaptıracağım.Böyle değerli hocalarla çalıştîgınîz için hastane yönetimine de teşekkür ediyorum.

(Ü**** T****) 15 Nsan 2021 tarihinde Bahçelievler Medical Park Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoji Bölümünde görev yapan kıymetli hocam Doç. Dr. Semih AYANOĞLU tarafından sağ ayagımdan ayak eklem bozukluğu ile birlikte Halluks Valgus ameliyatını oldum.Değerli hocam sayesinde sağlığıma kavuştum.Hastanenizde ameliyat olduktan sonra geldiğim muayene ve kontrollerde gerek pansuman yapılması ve gerek de ayağımdaki atelin yenilenmesi işiyle direk olarak Semih Hocam tarafından yapıldı.Kendisinin branşında başarılı olmasının yanısıra güleryüzlü , cana yakın ve hastayı motive etmesi son derece muhteşemdi.Semih hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Kendisinden çok memnun kaldığım için İzmirden hastanenize tekrar gelip Kasım ayında diğer ayağımdan değerli hocam tarafından yine ameliyat olacağım.Hastane yönetimine Semih AYANOĞLU hocam için tesşekkürlerimi sunuyorum...

(Ü**** T****) 15 Nisan 2021 tarihinde Bahçelievler Medical Park Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde görev yapan kıymetli hocam Doç. Dr. Semih AYANOĞLU tarafından sağ ayağımdaki eklem bozukluğu ve Halluks Valgus olması nedeniyle ameliyat oldum. 2 ay boyunca belirli aralıklarla muayene ve kontrole gittiğimde gerek pansuman yapılması işi ve gerek de atelin yenilenmesi bizzat hocam Semih bey tarafından yapıldı. Kendisinin branşında başarılı olmasının yanısıra hastaya olan güleryüzlü , cana yakın ve motive etmesini takdir ettim. Değerli hocam sayesinde sağlığıma kavuştum.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Bu arada Kasım ayında İzmirden hastanenize tekrar gelip diğer ayağımdan da Semih hocam tarafından ameliyat olacağım.Hastane Yönetimine de Semih AYANOĞLU hocam ile çalıştığı için ayrıca çook teşekkür ediyorum.

(D**** G****) Hocam senelerce kızımın dizlerindeki problemi hiç kimse bize bir şey söylemedi ama siz bir görüşte sonucunu ne olduğunu söylediniz size binlerce kez teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık çok teşekkür ederim

(K**** T****) Gözdenur hanımla tanışma hikayemiz mail ile başladı, araştırmalarımda kendisini gayet samimi buldum ve bu şekilde ulaştım. Hedefe ulaşma yolunda birlikte yürünecek bir doktor bulmak herkese nasip olmaz ama ben buldum. Saygılarımla.