İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir

(Genel Hastane)

Adres: Aşık Veysel Mah, Süleyman Demirel Cd. No:1, 34517 Esenyurt/İstanbul

İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir %97.8 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(3.9)

Adres: Aşık Veysel Mah, Süleyman Demirel Cd. No:1, 34517 Esenyurt/İstanbul

İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir %78 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(h**** ü****) Kist tedavimi gerçekleştiren hekimim!!

(E**** Ç****) Harika bir doktor.

(S**** T****) Sayın prof. Dr Adalet Demir, yaptığınız her şey için minnettarlığımı ifade etmek istiyorum, annemin sağ akciğer mediastende 3.5 kg ağırlığında 29 cm 'lik bir soliter fibröz tümör çıkarıldı annemin ameliyatı çok riskli bir ameliyattı bizim için çok zor bir durumdu Allah karşımıza Adalet hocayı çıkardı kendisi alanında çok iyi bir doktor annemin kronik hastalıkları olmasına rağmen ameliyattan sonra bir komplikasyon ile karşılaşmadık hala kendisinin takibi altında size ve ekibinize her şey için çok teşekkür ediyoruz. Sizin gibi alçak gönüllü, samimi işini severek yapan, yardımsever, sorularımı cevaplandıran doktorlara ihtiyacımız var. annemin iyi olması için 7 gün 24 saat hizmet veren ekibinize de çok teşekkür ederiz.

(A**** Ç****) Dr. Ergün Dinç beyefendiye 6 hafta önce ayak başparmağımdan ayrılan tırnağım nedeni ile gittim. Değerli hocamızın muayenesi ve uyguladığı lazer tedavisi sonucu ayak tırnağımın düzelmesinden dolayı ve hocamıza uyguladığı tedavi yöntemi için çok teşekkür ederim. Yaklaşımı, samimiyeti tedavi süresince gösterdiği hassasiyet en önemlisi de tedaviden sonuç aldığım için kendilerine ve ekibine çok ama çok müteşekkirim. Değerli Hocamızın LİV bünyesinde olması BAHÇEŞEHİR İSTİNYE LİV'e artı değer katmasıdır diye düşünüyorum. Ergün hocam sizi tanımak bizim için onurdur. Başarılarınızın devamını dilerim.

(E**** E****) DR. Ergün bey ile bugün tanışma fırsatımız oldu yüzümde oluşan lekeler için istinye Liv hastahanesi Dermoliv merkezinde işlem yaptırdım ve çok memnun kaldım , DR. Beyin güleryüzü ve samimiyeti ile çözüm sunmasından dolayı buradan da teşekkür etmek için tekrar yazmak istedim. İlk kez bu tür işlem yaptıracak benim gibi kişiler de güvenle tercih edebilirler . Ayrıca Nurdan hanım , Deniz hanım ve Emine hanıma da nezdinizde teşekkür ederim .

(T**** Ş****) Çok kıymetli bir hekim . Kendisine tekrar buradan da teşekkür etmek isterim. Annemin omuriliğinde kemik metastazından kaynaklanan kırılmayı ilaçlı tomografi görüntüsü ile tespit edip ameliyatı için elinden gelenin üstünde bir çaba sarf etmiştir. Normal şartlarda Pet çekimi sonrası net bir görüntü elde edilebilinirken çaresizlikten sağolsun hemen bir çekim ayarladı ve tespit edip bizi ameliyat için yönlendirdi önce Allah’ın sayesinde sonra Taylan Bey’in sayesinde annem ayaklandı çok kibar, çok naif, çok vicdanlı, merhametli Allah razı olsun . Kendisi ile tanışmamız bizim için büyük bir şans. Hala tedavimiz kendisinde devam etmekte yol paramıza kadar hesap edip tedavi planlaması yapması , insanlığını bir kez daha öne çıkarmıştır . İnsan olarak da Hekim olarak da dört dörtlük örnek gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Liv Hospital İstinye Üniversitesi ve Hastalara için Büyük bir şans. Teşekkürler Hocam annemin de bizlerin de dualarındasınız. Ayağınıza taş değmesin yolunuz hep açık olsun başarılarınız daim olsun.

(K**** D****) Merhabalar, kızım için acil olarak 22 Ocakta randevu alıp gittik. Tamamen tesadüfen gittik ama ne güzel bir insana rastladık şükür. Tam olarak işinin hakkını veren , karşısındakine de son derece değer veren bir doktor. Kızımın tedavi süresince de moral ve motivasyonunu oldukca yüksek tuttu. Tüm doktorlarımız nezdinde kendisine çok teşekkür ediyorum. Minnettarım iyi ki varsınız.