Medicana Bahçelievler Hastanesi

(Genel Hastane)

Adres: Bahçelievler Merkez, Eski Londra Asf Cd No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Medicana Bahçelievler Hastanesi %96.4 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.9)

Adres: Bahçelievler Merkez, Eski Londra Asf Cd No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Medicana Bahçelievler Hastanesi %98 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(D**** Ç****) Tecrübesi,bilgisi,ilgisi,samimiyeti ve en önemlisi benim için güler yüzü...Stresli biri olduğum için beni konuşmalarıyla rahatlatan,hamileliğimin ilk aylarında yaşamış olduğum bulantı,kusma ve yanmaya karşı uyguladığınız yönteminizle adeta bana ilaç gibi geldiniz.İyi ki tanımışım sizi tekrar teşekkür ederim

(G**** M****) Şebnem Hocam, Çocukların sağlığını düşünen, gerekmedikçe ilaç yazmayan, bir doktordur. Çocuklarımızın gelişimini süreklli takip eder, önerilerde bulunur, kendi çocukları gibi müdahalede bulunur.Bizim için çok değerli. Hastalığına göre gerekmedikçe ilaç yazmaz. Ek vitamin ve neye ihtiyaç olduğunu sürekli gözlemler ve gerekli yönlendirmeleri yapar. Teşekkürlerimi iletiyorum.

(a**** k****) İlk kez muayene oldum ve tanımaktan mutluluk duydum.Soru sormanıza gerek kalmadan tüm açıklamaları yapan çok ilgili bir doktor. Kendisine ve bünyenizde çalıştırdığınız için size teşekkür ederim. saygılarımla,

(a**** a****) Harika bir doktor Çok sıcakkanlı, sevecen, herşeyi tek tek açıklar, kendisine 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numarasını da verir ve öyle yollar. İleride gebe kalma durumum olursa kesinlikle kendisiyle devam edeceğim....

(S**** ç****) Prof. Dr. Murat Başaran'a bacak damarlarında daralma sorunu ile kendisine muayene gittik düzgün bir kontrol sayesinde sorun teşkil etmediğini kan akışının normal olduğu iletti ve içimizi rahatlattı.

(F**** Ç****) Değerli Ayhan beyi umudumuzu kaybettiğimiz bir anda tanıdık. Annem ikinci baypası olması gerekiyordu ama kimsenin cesaret edemediği bu ameliyatı değerli Ayhan bey yapacağını söyledi ve bize umut oldu. Sevgili Ayhan hocam çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için. Sizin sayenizde ben anneme sarılabiliyorum.

(Y**** A****) Alper Bey'le babamın geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu tanıştık. Babamın 2 sene önce baypas ameliyatını yaptı ve rutin kontrollerini yapmakta. Tanıştığımız günden itibaren doktorumuzun ilgisine, alakasına, sabırlılığına ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

(Z**** A****) Yavuz Bey gebelikte ve sonrasında yanımdaydı. Sabırla ve soğukkanlılıkla sorularımı cevaplayarak sakin kalmamı sağladı, beni aydınlattı ve bu süreçte kendisine her zaman ulaşabildim. Her şey için teşekkür ederim.

(A**** M****) 36 yaşındayım arkadaş tavsiyesi üzerine Yavuz beye gittim çok ilgiliydi . Hamilelik sürecimi çok iyi geçirmemi sağladı . güven verdi. Her zaman destekçi oldu. Çok memnum kaldım çok teşekkür ederim.

(K**** Ç****) Eşine ender rastlanır doktorlardan biri olan Remzi Bey'e nasıl teşekkür etmeliyim bilemiyorum. Geçirdiğim ciddi bir rahatsızlık sonucu idrar yollarımda tıkanıklık ve sağ böbreğimde şişlik oluştu. Tıkanıklık hiçbir şekilde açılamadı. Aylar süren sancılarım tavsiye üzerine tanışma şansına sahip olduğum Remzi Bey'in bir dokunuşuyla sona erdi. Sorunumu dinleyip, tetkik sonuçlarımı gördükten sonra yapılması gerekenleri sıralayıp, zaman kaybettirmeden beni sağlığıma kavuşturdu. Bilgisine, iş disiplinine, ilgi ve samimiyetine hayranlık duyduğum doktoruma en içten duygularımla teşekkür ederim.

(A**** N****) Mide rahatsızlığı ile hastaneye gittim. Bülent Temel hocam sağ olsun çok yardımcı oldu. Kendisine ne kadar çok teşekkür etsem az kalır. İlaç tedavisi çok güzel sonuç verdi.

(S**** S****) Böbrek taşı rahatsızlığım vardı. Sayın Hasan Küçükyılmaz Bey çok ilgilendi. Tedavisi olumlu sonuç verdi çok memnun kaldım.

(A**** N****) Mide ameliyatı oldum çok memnun kaldım hastane çok güzel Uğur Ekici beyden çok memnun kaldım etrafımdaki herkese önerebileceğim bir doktor. Teşekkür ederim her şey için.

(E**** O****) Merhabalar, fazla kilolarımdan çok şikayetçiydim, hareket özgürlüğüm elimden alınmıştı. 181 kiloydum. Hilmi Serdar bey sağ olsun mide kelepçe ameliyatı oldum ve şuan 83 kilodayım. Teşekkür ediyorum Hilmi Serdar hocam bana hayatımı geri verdi.

(A**** N****) Oğlumla gitmiştim kliniğe, çok zor günleri sayesinde daha kolay atlattık, tedavi sırasında bize aşırı güven ve huzur verdiniz. Acil ameliyat önerilen oğluma Şebnem hanım sayesinde ameliyatsız atlattı hastalığı, antibiyotik kullanımımız da sayesinde düştü, kendisine çok teşekkür ediyorum.

(E**** A****) Hastanenize ağır baş ağrılarımla gelmiştim. Fakat yapılan testlerden sonra beynimde tümör olduğuna rastladılar. Sayın Halil İbrahim Sun bey acil ameliyata aldı beni. Kendimi çok iyi hissediyorum. Tedavim halen devam etmekte. Kendisine çok teşekkür ederim.

(D**** Ç****) Kızımın kalbi delikti Murat bey 'e götürüp gösterdik. Şuan halen tedavisi devam etmekte inanın çok memnunuz kendisinden. Allah razı olsun.

(D**** S****) Kalbimde ritim bozukluğu vardı. Alper bey gerekli tetkikleri yapıp ilaç tedavisine başladık. Çok memnunum.

(Ç**** G****) Branşında çok başarılı bir doktor olarak görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

(M**** H****) Burnumdan şikayetçiydim. Ergin Yücel hocama geldim tavsiye üzerine. Çok memnun kaldım.

(H**** A****) Çok güler yüzlü, sıcakkanlı, teşhislerini anlaşılır bir dille açık açık anlatması çok güzel.

(İ**** G****) Tek kelimeyle muhteşem bir doktordur. Hiç bir detayı atlamaz ve her adımı titizlikle takip eder. Hastasını rahatlatır kesinlikle negatif bir hava yaratmaz.

(M**** P****) Bülent bey artık aile doktorumuz gibi kendisinden çok memnunuz. Başarılı bir dahiliye uzmanı. Kesinlikle tavsiye ederim.

(A**** A****) Hastaya empati yaparak yaklaşan güler yüzlü, samimi. alçakgönüllü harika bir hekim Medicana hastanesi için büyük bir kazanım.

(E**** E****) Kapısı her daim açık. Hastalarıyla çok ilgili. Siz anlamasanızda, hastalığınızı anlatmak için uzun uzun detaylı bir şekilde sıkılmadan anlatıyor. Ayhan hocama çok teşekkür ederim.

(E**** Ş****) Bademcik intihabım vardı. Hayati Kale bey 5 adet iğne yazdı şuanda gayet iyiyim. Hastaneye gittiğimden beri grip dahi olmuyorum. Çok teşekkür ederim sağ olun.

(S**** Ş****) Katarak ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Adnan bey çok teşekkür ediyorum.

(M**** Y****) Kişiliği de hekimliği de mükemmel. İletişimi, sorumluluğu, gayreti, sabrı, yeterliliği takdire değer.

(C**** S****) 23. Haftalık hamileyken tavsiye üzerine doktor değişikliği yaparak Yavuz bey 'e başladım. Sakin konuşması, her detayı güzelce açıklaması mesleğinde ne kadar tecrübeli olduğunu gösteriyor. Doğumumu da Yavuz bey ile gerçekleştirdim. Kendisine çok teşekkür ederim.

(M**** O****) Eşimin hamileliğinin ilk gününden doğuma kadar Yavuz bey bize çok destek oldu. Meslek hayatında ona başarılar diliyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

(T**** İ****) Kansızlığım var .Bülent hocama gittim ve 7 aylık bir tedavi programı oluşturduk. Sağ olsun çok ilgilendi.

(Ö**** G****) Kızımın aşılarını düzenli olarak Alper hocama yaptırdım. İnanın çok memnunum.

(K**** K****) Meme küçültme ameliyatımda Ergin hocamın bana desteğinden dolayı yardımcı olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Başarılarının devamını dilerim.

(Ö**** Ç****) Rutin kontrollerime Adnan Gül hocama geliyorum. Kendisine ilgisinden, alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

(K**** U****) Boğaz ağrım vardı. Hayati hocam çok yardımcı oldu. Verdiği ilaçlar çok iyi geldi.

(B**** K****) Tek kelimeyle mükemmel bir cerrah. Annemin oldukça zor geçmesi beklenen bağırsak ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi, Kendisine minnettarız. Cerrah denince akla gelen ilk isim Sarper Işıksel. Zaten yıllardır medicana Bahçelievler hastanesinde görev yapıyor herkese öneririm.

(E**** A****) Botoks işlemi yaptırdım ve çok memnun kaldım. İlgili ve güler yüzlü bir doktor. Hem de alanında uzman.

(A**** A****) Solunum yolu için gitmiştim. Bana inanılmaz derecede yardımcı oldu. Hastalığımı detaylı bir şekilde anlattı. Çok teşekkür ederim.

(H**** A****) Kasık fıtığı kontrolüne geldim ve kendinden çok memnun kaldım teşekkür ederim.

(S**** C****) Sizi iyi ki tanımışım o kadar çok korkuyordum ki ameliyattan sizin o güzel enerjiniz yaklaşımınız sayesinde cesaretlendim ve size güvenerek sağlığıma kavuştum ne desem az sizin için teşekkür ederim.

(Ö**** C****) Mükemmel bir doktor bunun yanında mükemmel bir insan. Her şey 'le bizzat kendisi ilgileniyor.

(A**** H****) Yaşadığım bağırsak da kütle sorunumu çok güzel bir ameliyatla çözerek sağlığıma kavuşmam için elinde geleni yapmıştır.

(O**** K****) Sn. Hilmi Serdar hocam sizin gibi insana değer veren tıp adamlarını Allah başımızdan eksik etmesin. Emeğinize yüreğinize sağlık sayenizde sağlığıma kavuştum.

(E**** A****) Türkiye'nin birçok saygın doktoruyla tanıştım fakat Ercüment Bey kadar alçakgönüllü, cana yakın ve samimi bir doktor görmedim. Kendisine muayene olduğumda iletişimimiz iki arkadaş, dost gibiydi. Tek kusuru çok yoğun olması, bu da tercih edilen bir doktor olduğunu gösterir.

(S**** D****) Tek kelimeyle süper bir doktor bize çok yardımcı oldu. Şebnem Hanım'a çok teşekkür ederim.

(M**** B****) Doktoruma çok teşekkür ederim mide rahatsızlığım için gittim. Çok memnun kaldım endoskopi oldum hiçbir şey hissetmedim korkanlar için söylüyorum gözü kapalı gitsinler ben korkan birisi olarak çok memnun kaldım Allah razı olsun Hilmi Serdar Bey'den.

(İ**** K****) Babamın yıllardır kalp kapakçığı sorunları nedeniyle çektiği sıkıntıları, koltuk altından küçücük bir kesikle bitirdi sevgili Murat Başaran. Pozitif, güven veren biri. Ameliyattan korkup istemeyen babamı ikna etti hemen. Minnettarız. Çok teşekkürler.

(O**** D****) Türkiye'nin en büyük değeri kıymeti bilinmeli böylesi işinin ehli doktorlara bu ülkenin çok ihtiyacı var. Gözünüz kapalı güvenin derim ben o başarıya birebir şahitlerdenim hocam iyi ki varsınız Allah size sağlıklı uzun ömürler versin sizi tanımak çok büyük şans sevgiler...

(B**** S****) Hem kayınvalidemi hem de eniştemi ameliyat etti. Çok başarılı ve güvenilir bir doktor. Kalbimde bir sorun olsa gözüm kapalı kendimi emanet edebileceğim tek doktor. Asla tereddüt edilemeyecek biri. Teşekkür ederiz

(E**** Y****) Estetik yaptırmıştım. Memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

(C**** Y****) Daha önceki yaptırdığım tüp bebek tedavisine kıyasla çok ilgili, insanın içini rahatlatan üslubuyla, istenilen her vakitte ulaşılabilmesiyle alanında uzman bir doktor.

(B**** G****) Fatmagül Hanım ile üç aylık bir görüşmemiz oldu üç ay içerisinde neredeyse sıfır sporla 10 kiloya yakın kilo verdim açlık hissetmeden tok kalarak bana bu kiloları verdirdi güler yüzlü ve ilgili davrandığı için teşekkür ederim.

(G**** D****) 8 yaşındaki oğlumun sünneti için gittik ilk andan itibaren güven veren tavrı ve sohbeti ile oğlumun korkusunu yenmesini sağladı. İşlemin hızlı olması ağrısız, acısız olması harikaydı. Sonrasında devam eden ilgi alaka sayesinde çok rahat atlattık. Teşekkürler.

(M**** D****) Hiç tereddüt etmeden gidiniz pişman olmazsınız. Alanında uzman, çok tecrübeli ve ilgili bir doktordur Yavuz hocam. Hamileliğimi sayesinde sorunsuz atlattım.

(M**** Ö****) Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İlgi ve alakası güzeldi memnun kaldım.

(H**** S****) Çok iyi bir doktor. Kendisine teşekkür ederim.

(A**** S****) Hocama çok teşekkür ediyorum ameliyatın çok başarılı geçti ilgi ve alakasından dolayı ellerine sağlık Allah kendisinden razı olsun.

(B**** B****) Uğur hocamın sayesinde safra kesesi taşlarımdan kurtuldum. Kapalı bir ameliyat geçirdim. Ertesi günü çıkamam sanıyorken şu an evde gayet iyi bir iyileşme sürecine girdim. Sonsuz teşekkürler kendisine ve ekibine.