Medicana International İstanbul Beylikdüzü

(Genel Hastane)

Adres: Beylikdüzü Cd. No: 3, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Medicana International İstanbul Beylikdüzü %94.7 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.9)

Adres: Beylikdüzü Cd. No: 3, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Medicana International İstanbul Beylikdüzü %98 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(i**** u****) Merhaba ben 18 yaşındayım, izmirde yaşıyorum. Şiddetli baş ağrısı, boyun ağrısı şikâyetlerimle kendisini internetten bularak muayene oldum, Başından sonuna kadar çok sabırlı davrandı ve süreci bana teker teker anlattı. Hidayet Hocama gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Sayesinde çok korktuğum ameliyat sürecimi çok rahat atlattım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Benim gibi buradan yorum okuyan bütün hastalara da şifa diliyorum.

(i**** ş****) Çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederimm..çok memnun kaldık. güler yüzü de insanı rahatlatiyor telaşını yok ediyor. herkese gçnül rahatlığı ile tavsiye edebilir. çok teşekkürler mehmet hocam

(c**** c****) Bana verdiği güvenden dolayı zeliha hocama çok teşekkür ederim çok korktuğum göğüs ameliyatımı güler yüzü ve bilgileri ile muhteşem geçti. Bundan sonra gogus hastaliklari doktorum kesinlikle kendisidir ve tedavime kendisi ile devam edecegim. Zeliha Hanim'a cok tesekkur ederim.

(A**** D****) Annemde nefes darlığı sorunu vardı. Edirneden hocama geldik,hem ilgili hem de annem daha iyi oldu.Çok teşekkür ederiz.

(A**** D****) MERHABALAR, MEME KÜÇÜLTME OPERASYONU İÇİN GELDİM SAĞOLSUN HOCAMIZ ÇOK İLGİLİYDİ . HİÇBİR SORUN YAŞAMADIK.

(A**** K****) Akciğerde su toplanıyordu. hocam kısa bir sürede sağlığıma kavuşmamı sağladı tekrardan çok teşekkür ederim.

(D**** P****) HASTANEYE ACİLDEN GİRİŞ YAPMIŞTIK BEN KENDİMDEYDİM. KAFAMIN ÜSTÜNE DÜŞTÜM VE BEYİN KANAMASI GEÇİRME İHTİMALİM VARDI.ALİ HOCAYA YÖNLENDİRİLDİM HEMEN,HAYATIMI HOCAMA BORCLUYUM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİSİNE VE TÜM EKİBE.

(A**** B****) KIZIMIN KALBİNDE DOĞUŞTAN SIKINTI VARDI. GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI. EN SONUNDA BİR TAVSİYE ÜZERİNE MURAT HOCAMA BAŞVURDUK. KİMİN ŞİFASI KİMDE OLURMUŞ BELLİ DEĞİLMİŞ GERÇEKTEN. ŞİFAMIZI HASTANENİZDE VE HOCAMDA BULDUK. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

(D**** A****) Boyun damarları içerisinde oluşan daralma ve yeni doğanlarda sinir sistemi oluşumu sırasında gelişen rahatsızlıklardan dolayı geldim hastanenize .Her şey için çok teşekkür ederim. Ekibiniz ve sayın Hocam çok ilgilendi benimle sağlığımda gayet iyi artık.

(D**** A****) Boyun ve bel fıtıkları sorunu için geldim hocama küçük bir operasyonla sağlığıma kavuştum.

(D**** K****) Oğlumda konuşma bozukluğu vardı. düzenli olarak hocama geldik ve 6 ay sonra çocuğum konuşmaya başladı. Hocama çok teşekkür ederim.

(M**** A****) Oğlumda gelişim geriliği vardı tavsiye üzerine hocama geldik. 1 yıl için de oğlum kendine geldi ve hala düzenli olarak takip altında oğlum. çok teşekkür ederim.

(A**** P****) Çocuğum da hem kekemelik hem de gelişim geriliği vardı. asuman hocam sağolsun çok ilgilendi bizimle. 1 yıl boyunca aralıksız gittik hocama ve çocuğum şimdi çok daha iyi kendine geldi ve konuşması da düzeldi. Her şey için teşekkür ederim.

(C**** A****) Doktorumuzu yakın bir aile dostum sayesinde tanıdım. Omuriliğimde, uzun zamandır geçmeyen bir ağrı ve sızı vardı. Ayakta durmakta bile zorlanıyordum. Hocama geldim. Ameliyattan çok korkmama rağmen sağ olsun hocam bana bu konuda çok güven verdiği için kabul ettim ameliyat olmayı. Ve sağlığıma kavuştum kısa bir zaman içinde.Çok teşekkür ederim hocama ve ekibine.

(D**** T****) Merhabalar, çocuğumla acilden giriş yaptık ve sabah hocam muayeneye geldi. Çocuğuma gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim. Vücudunda iltihap vardı,en kısa zamanda sağlıklık bir şekilde evimize ulaştık. Herkese çok teşekkür ederim.

(A**** B****) Uzun yıllar süren bel fıtığı sıkıntım vardı. Ameliyat öncesi her türlü alternatif tedavi olmama rağmen sağ bacağıma giden ağrı ve sinir basısı bir türlü geçmedi. 2020 de Hidayet Hocamızın yapmış olduğu ameliyatla ağrılar son buldu. Uzun süren sinir basısı ve 2 disk ameliyatı olması nedeniyle benim için zor bir süreçti ve bugün ameliyattan sonra çok şükür ağrılarım geçti. Hidayet hocam süreci ayrıntılı olarak açıkça anlattı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

(A**** Y****) Son derece saygılı ve güleryüzlü hiç bıkmadan işini yapan çok iyi bir arkadaş.İlgisi için teşekkürler...1 yıl boyunca sabırla kontrolümü yaptı sağol Mehmet hocam. Şu an çok daha iyiyim.

(D**** Y****) Ali bey alanında çok iyi bir doktor olmakla birlikte vicdanlı ve merhametli birisi .Belime platin takıldı. Ameliyat ile ilgili hiç bir sıkıntı yasamadim. Ameliyat öncesi uyuşukluk , elektrik çarpma hissi , kuvvetsizlik hepsi geçti. Bir kez daha buradan teşekkür ediyorum kendisine. Başarılarınızın devamını dilerim.

(N**** B****) Sayın hocamızla hamilelik sürecinde tanışmıştık. Nihayet doğum gerçekleşti ve ilk defa kontrole gittik. Hocamın bize ve bebeğimize olan " değer verici yaklaşımı " son derece samimî sohbeti ve bilgilerini sonsuz paylaşma isteği bizi çok etkiledi. Son derece tecrübeli ve ne yapması gerektiğini iyi bilen bir uzman. Büyük bir rahatlıkla tavsiye ediyorum.

(H**** G****) Çok ilgili ve tüm detaylarına kadar herşeyi söylüyor. Soru sormanıza gerek kalmıyor. Teşekkürler..

(Ö**** K****) Gectigimiz cumartesi babamin yuksek atesiyle acil olarak kendisine gitmemiz once babam dolayisiyla da bizim sansimiz oldu.Kovid olan babami hizlica tedavi uygulayarak ve tedavinin her detayini bizlerle de paylasarak icimizi rahatlatti. İlac secimleri,konuskan her seyi detayli anlayisi cok memnuniyet verici. Acikcasi medicana hastanesin de uzun zaman sonra boyle bi doktora denk geldimiz icin mutluyum.

(T**** D****) Kızım altı sene bronşit hastasıydı önce Allah sonra doktorumuz iyileştirdi ömür boyu doktorumuzun duacısıyım

(E**** A****) Kendisi iyi bir doktordur. Tavsiye ederim.

(A**** Ö****) Orçun hocam size ne kadar teşekkür etsek azdır.