Medicana Konya Hastanesi

(Genel Hastane)

Adres: Musalla Bağları, Gürz Sk. No: 1, 42060 Selçuklu/Konya

Medicana Konya Hastanesi %95.1 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.7)

Adres: Musalla Bağları, Gürz Sk. No: 1, 42060 Selçuklu/Konya

Medicana Konya Hastanesi %94 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(A**** E****) Yüksek ateş halsizlik şikayeti ile başvurdum doktorun ilgisi güleryüzlülüğü çok iyiydi kendisine çok teşekkür ederim.

(E**** D****) Canım doktorum kendisine 78 kilo başvurmuştum. ve artık 54 kiloyum insana güven istek veren konuşmalarıyla kilo vermeyi başardım bende kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

(B**** A****) Annemin kaza geçirmesi sonucu oluşan sıkıntıları Özerk bey sayesinde çok rahat atlattık. Annem felçken şimdi Özerk bey sayesinde koşuyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki Özerk bey karşımıza çıktı kendisine sonsuz teşekkürler.

(S**** A****) Bel fıtığı rahatsızlığım sebebiyle gittiğim daha ilk seanstan ağrılarımda belirgin derecede azalma olmasını sağlayan hocama teşekkürler.

(A**** E****) Tek kelimeyle harika bir insan ve iyi bir doktor cok uzaklara tasinsam da yine de danışmak için acil olmayan sikintilarim icin konyaya gitmeyi bekleyecek kadar da guvendigim bir isim.. Hastasi da hasta yakini da oldum yoğun bakımlarda bitmek bilmeyen acili günlerde bizimle beraber çabaladiğini hastamızla ailemizdenmiş gibi ilgilendiğini ve herşeyden öte inanılmaz sabırlı nazik ve sevecen kişiliğini asla unutamam.

(S**** K****) Oğlumun kabızlık problemi için başvurmuştuk.Ufak bir operasyonla oğlum sağlığına kavuştu.Kendisine burdan da teşekkür etmek istedim iyi ki varsınız.

(T**** Y****) Kızımın yüzündeki sivilceler için gitmiştik doktor hanıma ve yaklaşık 3 4 aylık bir tedavi ile sorunumuzu çözmüştü. Teşekkürler.

(A**** S****) Diş ağrısı şikayetiyle kendisi ile tanışma fırsatım olmuştu. Kanal tedavisi ve dolguyla dişimi çekmekten kurtardı. Bu arada eli de çok hafif hiç birşey hissetmedim. Teşekkür ederim kendisine ailecek gittiğimiz doktor.

(H**** Y****) Burun tıkanıklığı ve horlama şikayetim vardı.Sabah uyandığımda uykumu alamamış hissediyordum. Gün içinde yorgunluk ve uykusuzluk çekiyordum. Ameliyat olalı bir ay oldu ve şikayetlerim oldukça düzeldi. Dinlenmiş bir şekilde uyanıyor ve daha enerji doluyum. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi hep üst düzeyde olan doktoruma teşekkür ederim.

(H**** K****) Migren hastasıydım ağrılarım o kadar azaldı minimum seviyeye geldi ki, hala seanslarım devam ediyor. Güle oynaya gidiyorum.Çünkü baş ağrılarım yok gibi bir şey ve gittikçe daha da azalıyor. Şiddetle tüm migrenlilere tavsiye ediyorum Baş ağrısından çok çeken biri olarak ne kadar teşekkür etsem az kendisine . Ağrısız acısız ameliyatsız yöntemle her seanstan sonra inanılmaz rahatlamış ve kendimi zinde hissediyorum.

(O**** Y****) 5 aylık çocuğumuzu sünnet ettirmek için gittik. Klasik usul ile yapmış olduğu sünnet çok başarılı geçti. Tedavi sonrası takibi çok iyi. Çok teşekkür ederiz.

(S**** S****) Burnumda kemik eğriliği vardı ve estetik amaçlı gittim. Burun ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. O süreçte bana çok yardımcı oldu. Ameliyat sonrasında öz güvenim çok değişti. Yüzümün ifadesi tamamen değişti. Kendisi hastalarıyla çok ilgili, çok teşekkür ederim Kayhan Bey'e.

(N**** S****) Kızımın doğduğu andan itibaren sağlıklı büyümesi için yanımızda olan doktorumuza çok teşekkür ederim, hocamızı tercih edip ona sadık kalmamızın en önemli nedenleri kızımın gelişimi, hasta olunca yaklaşımı ve tedavi sürecinde ilgisi ve gerçekten de bu güne kadar hiç bir şekilde yanıltmaması ve doğru yöntemler sunması.Çok çok minnettarız herkese tavsiye ederiz.

(F**** S****) Daha önceki jinekolojik muayenemden korkuyla gelmiştim ama o kadar nazik, o kadar kibar yaklaştı ki bütün korkularım geçti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

(F**** ö****) Çok memnun kaldık eşimin doğumunu gerçekleştirdi. Gayet samimi ilgili bir hocamız kendisini çok seviyoruz. Hastalarıyla çok ilgili bu yönü bizi çok ama çok memnun etti.

(H**** P****) Doğumum için gittik. Düşük tehlikem de vardı ama beraber çok güzel bir süreç geçirdik. Beni hiç strese sokmadı ve çok rahat geçti. İnsan yanında çok rahat hissediyor ve bu benim için çok önemliydi. Aklımda bulunan tüm sorularımı sorabildim ve hepsine yanıt buldum.

(S**** Y****) Hamileyken tesadüfen tanıştığım ve hamileliğimin başından sonuna çok güvendiğim doktorum. Çok sevecen, güler yüzlü, insani anlayan, gerçekten hastasını takip eden ,işini çok iyi bilen, bebeğinizi ve kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz harika bir doktor.

(H**** V****) Daha önce yapılan 2 ameliyatımın sonucunda sol diz kıkırdak dokularımın zarar görmüş olduğunu öğrendik ve hocamız hastalığımla alakalı tetkikleri belirlerdi.Ameliyattan sonraki sürecin nasıl devam edeceğini kendisi ve fizyoterapisti benimle konuşarak anlattı.Ameliyata girdikten taburcu olana kadar ilgisi üst düzey titizlikte idi.Tabi ki bu ilgi klinikte fizik tedavim sürerken de devam etti ve iyileşme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Gerekli ilgi ve alakalarından dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

(I**** S****) 2 yıl önce düştüm ve ayak bileğim kırıldı. Ayağımı kurtaran kendisi oldu. Ayağım aksayabilirdi ya da daha farklı şeyler olabilirdi ama elhamdülillah hiçbir sorun yaşamadım. Kayınvalidem de 2 ay önce menüsküs yırtığından dolayı ameliyat oldu oda çok memnun kaldı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

(U**** K****) Çok faydalı ve bilgilendirici bir muayene oldu. Böbrek ile alakalı olan rahatsızlığım nedeniyle başvurmuştum ve çok memnun kaldım.

(K**** D****) 68 yaşındayım. Mesane tümörü için ameliyat oldum. Umut hocam başından beri ilgisi ve bilgisiyle güven veren, işin ehlidir.

(S**** K****) Çok memnunuz, kızım için gidiyoruz, kendisini sürekli motive ediyor ve destekliyor. Verdiği alternatif ürünler kolay bulunabilir ve diyeti sıkıcı olmaktan çıkartıp, kolay ve eğlenceli hale getiriyor.