Medipol Mega Üniversite Hastanesi Bağcılar

(Genel Hastane)

Adres: TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar 34214 İstanbul

(Genel Hastane)
(4.7)

Adres: TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar 34214 İstanbul

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(A**** S****) Hocamız babamın bacağında bulunan 15 cm civarındaki damar tıkanıklığını başarılı bir şekilde açtı. Kendisi gerçekten girişimsel Radyolojide çok başarılı bir hekimdir. Ellerinizden öpüyorum hocam.

(A**** E****) internette değerli Doktorumuz Bilal Boztosun'a yapılan birbirinden güzel yorumlar sayesinde başvurduk ve çok zorlu bir damar tıkanıklığı olmasına rağmen başarılı operasyonuyla babamı sağlığına kavuşturan Dr. Bilal Boztosun'a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hastalarına olan yaklaşımıyla , insanlığa verdiği hizmetle başarısı tartışılmaz bir doktordur. Kendisine saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz..

(L**** G****) Bilal bey uzun zamandır doktorum. Kalp ameliyati oldum kontürollerimi Bilal hocam yapar ve herkese gönül rahatliğı ile tavsiye ediyorum ve giden yakınlarımda çok memnunlar ilgili ve alakalı bir doktordur pazar demez bayram demez sıkıntım olduğunda arar ne yapmam gerektiğini hemen izah eder saolsun .

(S**** D****) 75 yaşındaki Babamın anjiyosunu başarı ile gerceştiren sayın hocam Bilal Bey'e çok teşekkür ederim Babamın yaşlı olması beni çok korkutuyordu şükürler olsun. Bilal bey sayesinde sağlığına kavuştu, gercekten çok ilgili ve işinde uzman. Kendisinden Allah razı olsun.

(K**** A****) Mesleğini severek yapan ve en ufak maddi beklenti içinde olmayan hastalarıyla en iyi şekilde ilgilenen Bilal Boztosun Bey kesinlikle harika birisi. Anneme yaptığı başarılı ameliyatla hayatını ve bizim hayatımız kurtardı diyebilirim. Saygılar..

(A**** H****) Türkiye'nin en iyi doktoru diyebilirim! Katarakt tedavimi en iyi şekilde takip eden ilgilenen profesyonel bir doktor Fevzi Şentürk iyi varsınız efendim. İyi bir hekim olmasının yanı sıra, iyi de bir insan.

(A**** N****) Uzun zamandır birçok hastane ve doktor gezdim fakat herhangi bir netice alamadım. Çok şükür Mehmet Zeki Bey'le yollarımız kesişti. Onun kadar ilgili, anlayışlı, sabırlı, güler yüzlü, tatlı dilli, mütevazı ve hastanın sıkıntılı psikolojik ruh halini çok iyi analiz eden ve hastasına ona göre davranıp rahatlatan bir doktor görmedim. Allah ondan binlerce kere razı olsun , Allah eksikliğini göstermesin.

(s**** a****) Böbrek naklimi en iyi tedaviyle sağlayan bir hekim kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

(A**** A****) Çocuk Doktorumuzun tavsiyesi ile gittik nejat beye 16 aylık kızıma hidrosefali tanısı konmuştu kızımı önce muayene etti MR CD sini izledi ve kızımda hidrosefali olmadığını genetik olarak baş çevresinin büyük olduğunu söyledi o anda bana dünyaları bahşettiği o kadar umutsuzdum ki kızıma yaklaşımı muayene edişi anlatamam bu kadar nazik olabilir bir insan... önce insanlığına sonra Doktorluğuna hayran kaldım teşekkürler hocam bin kere milyon kere Teşekkürler

(B**** O****) ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi.onun o pozitif bakışı daha da iyileştirdi beni.çok tehlikeli bir amaliyattı. ama ben hocama güvendim o da elinden gelenin en iyisini yaptı allah razı olsun kendisinden. Umarım uzun dönem tıp alanında bilgilerinden tüm insanlarımız faydalanır...

(D**** K****) benide nejat hocam ameliyat etti o ameliyat edene kadar epilepsi nin pilsiz ameliyatı oldugunu bilmiyordum allah razı olsun nejat hocadan ömrünüz çok olsun sayın hocam

(M**** b****) Kendisinden Allah Razı Olsun

(D**** A****) Çocuğumu emanet edebileceğim tek hekim. Görüşlerini ön bilgilerini kesinlikle tavsiye edebilirim evlatlarınızı korkusuz muayeneye getirin . Allah razı olsun sizden

(K**** ö****) Boğazımdaki nödüllerinin tedavisi gerçekleştiren ameliyatımı en iyi şekilde yapan takip eden saygı değer hekimim sizlere sonsuz saygı duyuyorum

(A**** K****) Mustafa Hocam ile bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Annemin katarakt ameliyatını gerçekleştirdi. Çok ilgili ve naif bir doktor.

(z**** y****) ellinize sağlık çok sağ ol sayenizde artık gözlüksüz görebiliyorum çok teşekkür ederim.

(l**** u****) Hocama sonsuz saygı duyuyorum

(A**** A****) Kendi kadar kalbi yüreği güzel doktorumuz.. çocuğumun doktor'a olan korkusunu yendiren en değerli doktor sevimli cana yakın bilgisi ve kendisi kadar emeğine de sonsuz teşekkür ediyorum..

(s**** ö****) Teşhis tedavi ve Rehabilitasyon alanında en iyi dokor!

(b**** ü****) Metobolizmamın şişmanlığımın sebebini çözen doktorum tedavisiyle bana eşsiz tedavi sağladı. teşekkürler..

(Ş**** k****) Sivilce problemi çözdünüz ya sizden Allah razı olsun hocam

(L**** Ü****) Roaccutane tedavisine olan korkularımı engelleyen tedavi sürecemi en iyi şekilde takip eden hekimim, kendi kadar yüreğide güzel olan doktorum artık bir numaralı cildiye hekimim herkese tavsiye ederim!!!

(D**** K****) Cengiz beye her sene lenf bezlerimle ilgili muayene olurum kendisi cok ilgili ve bilgili bir doktordur. Ben cok evhamli bir bireyim fakat Cengiz bey beni detayli bir sekilde muayene eder ve icim rahat bir sekilde evime dönmemi sağlar. Ben lenf bezlerimi kontol ettiyorum her sene Cengiz bey ek olarak troid bezlerimi kontrol eder ve her seferinde detayli aciklama yapar. Ayrica kendisine alanindaki her saglik konusunda danisirim ve hemen donus yapar ve tum saglik sorularima sabir ve ilgiyle yanit verir.

(D**** K****) Memnunum,iyi bir doktor.Kalp kapakçığım değişmişti.Kontrollerimi kendilerinde gerçekleştiriyorum.Genel olarak memnun kaldım.Kontrole gittiğimde sonuçları detaylı inceliyor,bilgi veriyor.Teşekkür ediyorum.

(D**** K****) Mustafa hocama bütün katkılarından dolayı cok teşekkür ediyorum,çok yardımcı oldu alanında uzman bir doktor.

(E**** Y****) Diş ağrım için başvurdum. Normal bir diş hekimine göre söz konusu rahatsızlığa ve tedavi detaylarına fazlasıyla hakim.Bilgilendirmesi ve güler yüzlülüğü için tavsiye ediyorum.

(E**** K****) Doktor Hikmet beyi internetten araştırarak buldum ve iyi ki bulmuşum. Ben böyle güzel bir insan, böyle harika bir doktor görmedim. Oğlum 3 aylıkken gittik ve oğlum 1.5 yaşında hala daha Hikmet Hoca nereye biz oraya onu asla bırakmayız. İlk gittiğimiz günden bugüne bir an olsun insan değişmez mi asla değişmedi hala aynı nezaketiyle bizi karşılar kucaklar önce halimizi hatrımızı sorar, sonra oğlumu Paşam diye kucaklar ôyle sevgi dolu ki oğlum bir kere bile muayenesinde ağlamadı ve bu benim için herşeyden değerli.. O kadar samimi, içten bir beyefendi ki bize tedaviyi anlatırken, uygularken hep yüzünde bir tebessümle anlatır bizi her konuda telkin etti.. Doktorluğu konusunda söylenecek söz bulamıyorum tek bir ilaçla doğru yönlendirmesiyle ve her zaman onun dediklerini dinleyip uygulayarak oğlum asla alerjik reaksiyon göstermedi.Tavsiye ediyorum.

(S**** ü****) Hem kendisinin hem çalışanlarının içinizi rahatlatacak bir tarafları var. Erken teşhisle hayatımda atacağım yanlış adımdan hem beni hem bebeğimi döndürdü. Kesinlikle güven verici ve sevecen kişiliği ile de kendinizi rahat etmenizi sağlar.

(M**** ö****) Ziya bey bana tedavi sürecinde ve diğer durumlar da hep yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum iyi ki var . HPV tedavi de bana çok yardımcı oldu kesinlikle öneriyorum kendisini.

(E**** Y****) Zeki Bey'le olumlu bir süreç geçirdim. Boyun fıtığıyla ilgili dayanılmaz ağrım ve uyuşmam vardı. Sayesinde tüm şikayetlerim de geçti, o yüzden memnunum kendisinden. Kontrollerim de güzel bir şekilde ilerliyor, bu konuda da herhangi bir sorunum yok. Şikayetlerim geçti ve gayet iyi ilerliyorum şimdi.

(S**** T****) Abdülkadir Bey ile şeker hastalığı nedeni ile ayağımda çıkan yara için 4 kere görüştük. Konusunda çok bilgili ve hakim hali hemen dikkatimi çekti. Kendisi sayesinde şekerim düzene girdi,insilün iğne dozumu 28 den 8 e düşürmeyi başardık ve şu an hiç iğne kullanmadan şeker hastalığı kontrol altına almak için deneme aşamasındayız. Verdiği yeni nesil ilaçlar ile geceleri aşırı şeker düşüşleri de bitti.Ayrıca tedavi sürecini idrak konusuna hassasiyeti, iyileşme süreci ve riskleri anlatarak tedavi için görüşmemiz gereken diğer birimleri bildirmesi,etkin bir tedavi ve tedavi sonuçlarını yakın takibi bizleri hem etkiledi, hem kendisini sevdirdi. Görüşmeler sırasında insani değerleri yüksek, empati kuran iyi bir insan olduğu izlenimi uyandırdı bizlerde. Herkese tavsiye ederiz.

(D**** G****) Değerli doktorumuz Ahmet Bey ile babamın hastalığı nedeni ile tanıştık. Tam ümidimizi kesmek üzereyken omurga tümörü ameliyatını yaptı. Başarılı geçen ameliyat babamı sürekli yatağa bağımlı bir hasta olmaktan kurtardı. Biz ailece ona nasıl teşekkür edeceğimizi bilmiyorum.. Hayat bir çizgi ve çizginin sonuna gelmişken babamın gülümsemesini görmek bir evlat olarak en büyük mutluluk.

(D**** K****) Kendimde bir halsizlik ve yorgunluk hissediyordum. Kendisinde danıştığımda tahlillerim yapıldı ve gereken ilaç tedavisine başlandı. Verdiği ilaçlar bana gerçekten çok iyi geldi, hocamdan da o kadar çok memnunum ki hala devam ediyorum bu sürecime. Çok tonton ve çok da şeker bir insan. Böyle güzel hekimlerle çalıştığınız için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Ayrıca muayeneye geldiğimizde sağlık açısından oldukça steril davranıldı bize, bunu da eklemek istiyorum yorumuma. Ateşler ölçüldü, gereken sterilizasyonlar yapıldı ve dezenfekteler uygulandı. Gayet iyi bir süreçti bizim için, tekrar teşekkür ediyoruz.

(S**** ı****) Tiroit ve hipoglisemi tetkikleri için gittim Ali Bey'e. Hastayı yakinen takip eden, doğru ilaçlarla tedavi eden ve son derece ilgili bir hekim. Yıllardır hekimim kendisi. Daha önce de annemin akut böbrek yetmezliği için gitmiştik ve o dönem de çok yardımcı olmuştu. Genel kontrollerim için kendisine gitmeye devam ediyorum.

(M**** A****) Uzun süren hekim araştırmam sonucunda Cem Hoca'ya kıl dönmesi şikayetiyle başvurmuştum. Profesyonelliği ve içtenliği sayesinde ameliyat sürecini çok iyi atlattik. Ameliyat olduğum günün akşamı ne bir ağrım vardı, ne bir şikayetim. Cem Hoca'ya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.