Medipol Üniversitesi Hastanesi Esenler

(Genel Hastane)

Adres: Birlik Mahallesi Bahçeler Caddesi No:5, 34250 Esenler / İstanbul

Medipol Üniversitesi Hastanesi Esenler %95.9 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.8)

Adres: Birlik Mahallesi Bahçeler Caddesi No:5, 34250 Esenler / İstanbul

Medipol Üniversitesi Hastanesi Esenler %96 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(S**** D****) Çok iyi bir doktor....Ben 10 yıldız veririm. İyi ki varsın Zeynep Hanım ellerin çok hafif.

(A**** D****) Dr. Beyza Hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum.İşini layıkıyla yapan ve diyaloğu çok iyi birisi.

(C**** S****) Burcu hocamız; eşimin doğumunun başından sonuna kadar geçen süre de ilgi, alaka ve bilgilendirmelerinden dolayı müteşekkiriz.

(K**** K****) Çocuklarla iletişimi mükemmel,birçok deneyimim oldu ama hiçbir zaman çocuğu korkutmadan yaklaşan bir doktor.Bu yüzden memnunuz.

(K**** G****) Her şey için çok teşekkür ederim,Elinize bilginize sağlık,eliniz çok hafifti. Sizden çok memnunum,size uzun sağlıklı ömür dileklerimle..

(S**** S****) Muayenehaneye girdiğiniz andan itibaren sıcak, samimi karşılanmanız, hocamın güven veren yaklaşımı,tek tek anlaşılır, açık net anlatımı ve uzmanlığı güven verici. Galiba şu dönemde aradığımız en önemli şey ..

(E**** ç****) İyi ki hocamla karşılaşmışım çok güler yüzlü ve kendine güvenen bi doktor, insana değer veren biri.

(E**** ç****) Naciye Çiğdem Hanım çok tatlı bir doktor.İşinde de çok iyi.öncesinde ve sonrasında çok ilgili.Bütün takiplerinde çok yardımcı oldu.Kesinlikle tavsiye ederim.Kardeşim kıl dönmesi ameliyatı oldu.Ben hasta yakını olduğumdan bilgilendirme aşamasında sağlıklı takip ediyor, çok memnun kaldım

(M**** E****) Kendisi için yatıp kalkıp dua ediyorum Allah ondan bin kez razı olsun. Mide ameliyatım için görüştüm Naciye Hoca'yla. Sağlığım sayesinde iyi elhamdülillah. Her şey 10 numaraydı, herkese tavsiye ediyorum kendisini. Sağolsun varolsun, çok memnun kaldık hocadan

(P**** D****) Çok iyi ilgileniyorlar.Tavsiye ederim ayrıca randevu saatindeki dakiklik güler yüz çok iyiydi.Diş ağrısı ile gittim Aslı Hanım'a gülerek ayrıldım poliklinikten.Hepsine çok teşekkür ediyorum.

(B**** A****) Hastaneye gittiğimde yönlendirildim. İşini çok iyi yapan bir doktor. Hastayı dinleyen ve yönlendiren bir hekim Çağlar Hocam.. Gayet memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.

(A**** K****) Saygı değer doktorum her yönüyle mükemmel,insana güven veren yaptığı ve yapacağı işi çok iyi bilen alçak gönüllü kişiliği ile kendisine saygı duyulan çok değerli bir insan.Kendisine bizzat uğrayıp teşekkür ettiğim gibi burdan da teşekkür etmek istedim.

(Y**** G****) Bebeğimizin rutin kontrollerini ve aşı takibini Ali Bey yapıyor. İlgisinden çok memnunuz. Aklımızdaki soruları ayrıntılı bir şekilde yanıtlıyor, sormadıklarımızı da kendisi anlatıyor. Aynı zamanda güncel bilgiyi takip ediyor ve ona göre yönlendiriyor. Kendisine samimiyetinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

(S**** D****) Çocuklarımın diş çürümelerine Dr. Beyza Hanım'ın tedavisi ile güzel bir sonuç elde ettik. Beyza Hanım'ın hoşgörülü davranışına, çocuklarla olan diyaloğuna ve son derece eşsiz uzman hekimliğine çok teşekkür ediyorum.Doktorumu çevreme her zaman tavsiye ederim ve ediyorum.

(S**** ş****) Hem doktorumdan hem de hastanenin hizmetlerinden çok memnun kaldım..Çok teşekkürler.

(A**** K****) O çok harika bir doktor.Çok sabırlı çok anlayışlı sevecen iyi kalpli..Sakin duruşu ve doğru teşhisler koyması onu daha da mükemmelleştiriyor..

(Z**** D****) Böylesine muhteşem başarılı operasyonları gerçekleştiren harikulade bir hekim... Hayatı bana geri verdiği için sonsuz minnettarım...

(Z**** ç****) Aslı Hanım çok ilgili hoş sohbet. Dis çekimim sorunsuz geçti. Öncesinde sohbet ederek rahatlatti nasil çekildiğini anlamadim.

(A**** ç****) Diş fobisi olan biriyim.Begüm hanımın yaklaşımından son derece memnunum.Kısacası on numara beş yıldız bir doktor.

(C**** C****) Diş eti kanaması şikayetiyle kendisine başvurdum. Kısa sürede çok iyi sonuçlar almam dışında yakın ilgisi, her aşamada bilgilendirmesi ve kontrol muayeneleri ile de diş eti sağlığımı korumaya devam etmesi beni fazlasıyla memnun etti.

(H**** ç****) Çok çok mükemmel bir insan, gereken tedavi harici hiç bir şey önermiyor, hiç sıkılmadan gidip rahatça derdinizi anlatabilirsiniz.Size çok çok çok teşekkür ederim Enver bey.

(C**** S****) Ali bey harika bir doktor :) Sevecen, samimi, işinin ehli.. Çok memnunum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

(ç**** D****) Doktorun ilgisi çok güzel. Bilgilendirmeler ve açıklamalar güzel. Herşey için teşekkürler.

(Y**** G****) Doktor bey çok güzel ilgilendi.Aklımda hiçbir soru işareti kalmadı.Verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Verilen hizmetlerden memnunum.

(A**** T****) Güler yüzlü , hoş görülü ve hastalıklar hakkında doyurucu bilgi verme özelliği ile herkesin keşke benim aile hekimim Ali Timuçin doktor olsa dedirten bir hekimdir.

(A**** K****) Senelik muayenelerim için Zeynep Hanıma başvurdum. Kendisi çok esprili ve güler yüzlü. Çekinerek yanına geldiğimi ve korkuyor olduğumu belirtmem üzerine beni oldukça rahatlattı. İyi ki gitmişim. Oldukça iyi geçen muayenem sonunda yanından mutlu ayrıldım.

(M**** T****) Kendisine cok cok tesekkur ediyorum.İlgili ve konusunda uzman biri. Bir hasta olarak güven veriyor insana..Sagolun Erkan hocam

(S**** D****) Acil gittiğim hastanede bütün olasılıkları değerlendiren ilgili bir doktor. Mesleğini mükemmel icra ediyor. Acile gelen diğer hastalarla da aynı özen ve sabırla ilgilenmesine hayran kaldım. Dr.Beyin ilgisi benim kendi ihmalliğimi örttü. Kendisine çok teşekkür ederim. Örnek Türk Doktoru.

(S**** S****) Çok iyi bir hoca, işini severek yapıyor. Memnun oldum,hastalarla konuşuyor,hastalarını dinliyor.Bende cilt bozuklukları vardı.Son derece memnun kaldım.

(P**** D****) Gürkan beyin huzur ve güven veren bir tavrı var, doğru teşhis,kısa sürede tedavi ve içimizi rahatlattığınız için çok teşekkürler.

(A**** ç****) Çok memnun kaldık.İlgisi,samimiyeti,bilgilendirmesi, çocuğuma yaklaşımı çok güzeldi.

(M**** ö****) Güler yüzlü ve her zaman ilgili doktorumuz Hüseyin Bey aile boyu geldiğimiz ve çok şükür şifa bularak döndüğümüz huzurlu mekanı herkese tavsiye ederim. Tereddütsüz gelip sağlıklı dönecekleri tüm tetkiklerin yapılıp sonuç alarak dönecekler. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca asistan ve hemşirelerede ayrı teşekkür ediyorum.

(M**** M****) Şiddetli baş dönmesi ile gittim.İlk seansta iyi sonuç aldım. Gayet başarılı..

(Y**** O****) İpek Hanım ve ekibi gerçekten çok kaliteli hizmet sunuyor. Tedavi süresince güler yüzünü eksik etmeyen personel,İpek hocaya çok teşekkür ederiz. Çene sıkma dolgu tedavisi için gittik. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Pişman olmayacaksınız...

(M**** ş****) İşinde çok başarılı dişlerim hayal ettiğimden daha güzel oldu çok teşekkür ediyorum.

(T**** D****) Bilgisine yaklaşımına güvenimiz tamdır. Nazik, ilgili, anlayışlı bir hekimdir. Muayene sırasında detaylı bilgi verip sonrasında da tüm sorularımızı yanıtladı. Çok çok teşekkür ediyoruz.

(C**** K****) Hocamızın yaklaşımından, bilgilendirmesinden, tecrübesinden oldukça memnun kaldık. 1 saatlik görüşmemizde kızımızın durumu ile ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi verdi. İnşallah sayesinde kızımız sıkıntılarından kurtulacak.

(M**** T****) Oğlumla ilgili görüştük, açıklamaları çok faydali oldu, güven tesis ettigi kesin. Gönül rahatlığı ile oğlumu emanet edebilirim kendisine..

(M**** ç****) Çok başarılı.Herkese tavsiye ediyorum.Biz çok memnun kaldık.

(R**** A****) Gayet başarılı, ilgili ve çözüm odaklı bir yer. Hastalığımda baya ilgili ve yardımcı oldular. Hocalarıma bu destekten ve yardımından dolayı teşekkür ediyorum.

(Y**** ı****) Doktor hanımın hastası olan kızım,Doktor hanımdan oldukça memnun ve kendisine karşı güven hissediyor. Bu da tedavimizin yolunda gitmesi için bizlere kolaylık sağlıyor..

(A**** C****) Hocam, oldukça ilgili ve iyi bir doktorsunuz teşekkür ederim size.İyi ki varsınız,çok sağolun varolun.

(C**** T****) Çok başarılı pozitif enerjisi yüksek bir doktorumuz.Bizimle çok güzel ilgilendi herkesin Nur hanım gibi bir doktoru olmasını tavsiye ediyorum.Güler yüzlü elemanları ile başarılarının devamını dilerim.İyi ki varsınız canım doktorumuz Nur hanım sizinle tanışmak bizim için mutluluktu.

(S**** U****) Hastalara ilgililer memnun kaldım,Herkese tavsiye ederim.Cevap bulamadigim soruların cevabını aldım.

(K**** C****) Biricik, güleryüzlü, canım doktorum Özgül Bozkurt TUNCER. Diz ağrım için başvurdum, göstermiş olduğu ilgiden ve tedavisinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum, Allah sizin gibi işini severek yapan tüm hekimlerimizden ve sağlık çalışanlarımızdan razı olsun!

(ü**** Ü****) Özgül hanım çok ilgili ve nazik. Konuşması rahatlatıcı. Muayene esnasında işinin uzmanı olduğu güveni veriyor. Kendisini tanıdığım için çok memnunum ve teşekkür ederim!

(E**** ç****) Serap hanım tanıdığım en iyi Hekimdir , Gerek kendi ilgi ve alakası, gerek ekibin güler yüzlülüğü. Benimle çok iyi ilgilendiler. Diş korkumu Serap hocam sayesinde yendim diyebilirim.Çok teşekkür ederim herşey için ☺️

(M**** O****) Tek kelimeyle MÜKEMMEL bir doktor. 20 lik dişim için Serap hocamıza yolumuz düştü iki tane gömülü disimi aldı. Disimin alınma esnasında ve sonrasında hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadim. İyi ki yolumuz serap hoca gibi başarılı bir doktora düşmüs tekrar çok teşekkür ederim.

(E**** ı****) Sayın Şafak Sayar değerli hocamın yapmış olduğu tedavi ve göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim.

(B**** S****) 10 numara diş hekimi tavsiye ederim

(S**** D****) İlk defa gittim ve zeynep hanımdan çok memnun kaldım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

(ş**** C****) Son derece güler yüzlü yaklaşımı ve sorun arayıp bulduğu net çözümlerle mükemmel bir doktor.Kesinlikle tüm hastalara tavsiye ediyorum.

(S**** ç****) Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Çok memnun kaldım özellikle belirtmek isterim .İşinin ehli eli çok hafif ve çok samimi güler yüzlü.

(Z**** S****) Hasta bilgilendirmesi son derece açıklayıcı ve net. Sonuç odaklı, sıkı takipli bir çalışma yapısı var.

(E**** K****) Bilgisi zaten tartışılmaz ilgi alaka sizi dinlemesi insanlığı harika. İnsan zaten kendisini görünce rahatlıyor son derece pozitif bir insan dört dörtlük bir doktor.

(F**** K****) Saygı değer hocamıza başarılar dileriz.İlgi alaka bilgilendirme kalite hepsi hocamızda mevcut.Sağlıklı mutlu hedeflerine ulaşmasını dileriz.

(O**** O****) Göz hastalığım için gitmiştim.Çok ilgiliydi diğer doktorlar gibi,başından salma yapmıyordu.Dertlerini dinliyor ona göre de yardımcı oluyordu çok faydalı..

(R**** S****) Kısacası ilgi ve alaka mükemmel.

(S**** D****) Bilgi ve becerisini ilgi ile bütünleştirmiş yaptığı müdahaleleri iş olarak değil zevk ve sanata çeviren bir doktordur.

(F**** B****) Güvenle gidebilecek bir doktor her sorunuzu sabır ve dinginlikle dinleyip özenle cevap veriyor. Olası bir sorun halinde çözüm odaklı olması en iyi özelliği diyebilirim.

(ö**** K****) Enes hocanın ilgisi ve alakası gerçekten çok mükemmel.

(N**** K****) Her aradığımda da tüm sorularımı yanıtlayarak, ilgi ve samimiyetiyle tereddütsüz tavsiye edilebilecek bir isim.

(H**** T****) Çok ilgili.. İşinde de çok başarılı..

(K**** T****) Doktorumdan genel anlamda memnunum samimi tavrı güler yüzlü yardımsever

(B**** K****) Tam zamanında, bekletilmeden muayene olabildim.Doktor hanım'ın şikayetlerimi dinleyerek ,yaptığı yönlendirmeler ve yazdığı ilaçlar bir günde rahatlamami sagladi. Smear testi istemesi ,bilgi verip rahatlatması önemliydi.Tesekkurler

(A**** S****) Nuh bey konusunda çok çok iyi bir doktor. Ayrıca hastası ile kurduğu iletişim, bilgi vermesi , ilgisi konusunda ise mükemmel.Teşekkür ederim.

(O**** G****) Şu ana kadar gördüğüm tanıdığım en tecrübeli en kaliteli doktorlardan birisi, ben çok memnun kaldım, olumlu sonuç alınana kadar hastasını asla bırakmıyor. Her yönü ile güvenebileceğim son derece iyi bir üroloji doktoru, üroloji ile ilgili sağlık problemleriniz için bu doktoru tavsiye ediyorum.

(B**** S****) Bu kadar ilgili bu kadar bilgili bir doktor ile karşılaşmak... tavsiye etmemek imkansız. Teşekkürler Nuh Bey.

(ç**** B****) Çok memnunum, çok ilgili sevecen güler yüzlü bir doktor. İyiki tanımışız çok seviyoruz.

(A**** C****) Dünyanın en iyi, en tatlı, en mükemmel doktorudur Röyale Hocam.

(C**** D****) Doktor Şehruz Hanim ile iyi ki karşılaştım. Hamileligim esnasinda her türlü sorumu içtenlikle cevapladi. Doğumum ise çok rahat geçti. Pratik, ilgili, sevecen, pozitif ve disiplinli bir doktor.

(C**** A****) Aşırı ilgili, çok dikkatli ve işinde titiz. Her zaman ulaşabileceğim samimi bir doktor.

(I**** D****) Tuğba hanım doktorluğun ötesinde benim için. Muhteşem bir insan kendisini tanıdığıma o kadar çok memnunum ki. Sizi çok seviyorum hocam.

(ç**** A****) Tek kelimeyle harika bi doktor samimi icten Allah razı olsun hocam sizden :)

(ş**** M****) Çocuğumuzun doğumundan bugüne kadar son derece ilgili davranması çok güzel bir yaklaşım.

(B**** L****) Keşke daha önce gelebilseydim diyebileceğim fevkalâde bir doktor. Çok ilgili tepeden tırnağa muayene ediyor.. Herşey icin teşekkür ediyorum kendisine.

(T**** S****) Hasta doktor ilişkisi çok güzel herşeyi en ince ayrıntısına kadar çok güzel anlatıyor güler yüzlüyüyle iyi davranışıyla aile doktorumuz oldu

(E**** A****) Açıklayıcı ve güzel anlatımı ile çok iyi bir bilim insanı.Böyle doktorların ülkemizde olması ayrı bir güzellik.

(D**** U****) Arzu Hanım'dan çok memnunuz. Kendisine teşekkür ederiz.

(ç**** D****) Hastası ile daima son derece ilgili,tüm sorularinıza çok alakalı sekilde cevaplar veriyor. Gayet steril bir ortam mevcut. Herkese tavsiye ederim.

(E**** G****) İşinde fazlasıyla başarılı sorularınızı isteklerinizi cevapsız bırakmayan bir dermotolog. Hocama ve güler yüzlü çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.Eviniz gibi rahat edeceğiniz bir yer tavsiye ederim

(A**** A****) Cilt rahatsizlığım sebebiyle bu doktoru araştırarak buldum..Kendisine ilgisi için teşekkür ederim.Şu anki görüntüm beni daha mutlu ediyor.

(S**** D****) Çok tatlı ve ilgili bir doktor.

(M**** T****) 7 yaşındaki oğlumu götürdüm. İlgisi güzeldi. İşini iyi yaptığını düşünüyorum.

(F**** K****) Can beye oğlumu götürdüm oğluma yaklaşım tarzın dan ve ilgisin den çok memnun kaldım teşekkür ederim

(E**** T****) Doktorumuz nokta atışı tespitleriyle oğlumu bir yıla yakın bir süredir takip ediyor. Başarılı meslek yaşamı bizim için büyük şans. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

(G**** G****) Çocuklarla ve ebeveynlerle iletişimi ve ilgisi çok güzel bir doktor. Düşünen herkese tavsiye ederim.

(Z**** Ş****) Profesyonel bir şekilde ilgilendi doktor hanım, her soruma ayrıntılı cevaplar verdi teşekkür ediyorum.

(H**** T****) Hastalarına karışı oldukça ilgili bir doktor ve uzun, açıklayıcı bilgilendirmeler yapıyor.

(R**** S****) Çok memnun kaldım. Sakin, kendine güvenli ve güven telkin eden bir hekim. Dürüst ve net açıklamalarından çok memnun kaldım. Lüzumsuz işlem yapmak derdinde değil. Herkese tavsiye ederim.

(B**** Y****) İlk defa gitmemize rağmen gönül rahatlığıyla memnun kaldığımızı söyleyebilirim..Tane tane konuşan dinleyen tavsiyeler veren biri.Çok teşekkür ederiz ...

(S**** B****) İşinde uzman ilgili. Memnun kaldım.

(S**** D****) Iyiki karşımıza çıktı doktor bey bizim için çok iyi bir şans oldu ilgi alaka herşey çok iyi seviyede çocuğumuzu gönül rahatlığı ile tedavi ettiriyoruz.

(M**** S****) Eşimin muayenesi nedeniyle tanıştığımız, konusuna hakim, ilgili ve çok güleryüzü bir insan. Kendisine çok teşekkür ederiz.

(S**** B****) Çok memnun kaldığım ilgisi alakası on numara bir doktor..

(B**** ö****) Kendisi hastasıyla bir aile dostu gibi ilgilenen düzgün kişilikli bir doktordur. İyi varsınız hocam sizlere çok minnettarım.

(M**** A****) Harika bir hekim harika bir insan.Aynı zaman mükemmel yaklaşımla insanları memnun bırakan kişiliğe sahiptir.

(S**** Y****) Annemin ilk gitmesine rağmen çok ilgili davranmış. Memnun kaldik.

(D**** A****) Doktorumuzdan çok memnunuz tedavimiz güzel gidiyor çok şükür.

(B**** D****) Kayınvalidemin rahatsızlıkları için başvurduğumuz İhsan Beyin tedavisi çok iyi geldi.İnşallah önce Allah’ın izniyle sonra Doktorumuzun bilgi ve emekleriyle kayınvalidemin eski sağlığına kavuşacağına inanıyorum.

(O**** A****) Sevgi ve sabırla işini yapan çok değerli bir doktor.Sizin için en iyisini bulmaya çalışan değerli hocama çok şey borçluyum.

(A**** D****) Merhabalar ; kendimi bir kez daha çok şanslı olduğumu hissettirdiğiniz için sizlere çok ama çok teşekkür ederim ilginiz alakanız danışanlarınıza destek olmanız çok iyi :)

(E**** A****) Çok memnun kaldık kibar ilgili ve çok güzel bilgilendiriyorlar .

(ü**** B****) Gerçekten gerek hekimliği gerek yaklaşımı çok güzel Sevinç hocanın.

(E**** Y****) Ilk kez gittik ve cok memnun kaldık.ikizlerimin her ikisini de çok ayrıntılı ve dikkatle muayene etti.tavsiye ederim.

(M**** T****) Sevinç hocamız çok titiz çalışan,işini en iyi şekilde yapan bir hekim.Gözünüz kapalı bebeğinizi çocuğunuzu getirebilirsiniz.

(I**** K****) Hiç işiniz düşmese de mutlaka tanışmanızı öneririm. Doktor nasıl olmalı bir doktordan neler beklenir kaliteyi artıran bir doktor. Diğer doktorların işi zorlaşıyor. Bilgisini insanlığı ile birleştiren nadir doktorlardan.

(S**** ç****) Çok ilgili memnun kaldım. Tedaviye yeni başladık. İnşallah şifa bulurum. Tavsiye ederim. Kendisinden Allah razı olsun

(K**** ç****) Hastalığım ile ilgili en ince ayrintiyi dahi anlatmasi çok güzel.Çok memnun kaldım.

(G**** G****) Şeyda hanım ilgili ve oldukça bilgili bir doktor. Tavsiye ederim

(A**** ç****) Anksiyetem için kendisine başvurdum. Geçen hafta ilk seansımızı gerçekleştirdik. Kendisi ilgili ve işinde uzman biri. Beni çok rahatlattı. Bundan sonraki süreçte daha iyi sonuçlara alacağıma eminim.

(F**** ö****) Panik atak şikayetiyle başvurmuştum. Kendisi çok ilgili ve doğru tedaviyi anında gerçekleştiriyor. Ayrıca gerekirse psikoloğa da yönlendiriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

(A**** K****) Kendisi sonsuz güven duyduğum harika bir doktordur. Bazı sorunlar yaşadığım ve bu sorunlarla başa cikamadigim bir dönemimde bana yaklaşımı ve yönlendirmesiyle hayatımda çok şeyi değiştirmiştir. Şimdi kardeşimin hayatına güzel şeyler katmaktadır. Kendim ve aile fertlerim adına kendisine minnettarım.

(ç**** K****) İletişimi ve yaklaşımı harika ❤️.Rahatlıkla soru yöneltilebiliyor . Alternatifli cevapları ile tatmin oluyorsunuz..

(S**** B****) Çok ilgili ve pozitif bir diyetisyen yeme şekline ve sana uygun aç kalmadan bir diyet veriyor çok memnunum ve devam ediyorum ..

(G**** O****) Acilde bu kadar ilgili ve güler yüzlü bir doktorla karşılaştım. Normalde acile gitmek en nefret ettiğim şeylerden biridir ama bunu aştığımı düşünüyorum.Kendisine çok teşekkür ederim .

(G**** D****) Güler yüzlü işini seven ve hastalarıyla cok ilgili bir doktor Halil Bey e önce insanlığı daha sonra doktorluğu için teşekkür ederim.

(K**** T****) Diş doktoruna gittiğimde genel olarak gergin ve sinirli olurdum. Yine çok gergin gittim ama Burcu Hanımın sakin tavrı, güven veren cümleleri ile bende rahatladım. Şuana kadarda bir iki küçük işlem gerçekleştirdi hiçbir sıkıntı çekmedim. Eli hafif ve özenle işini yapıyor. Çok teşekkür ediyorum Burcu Hanıma.

(ş**** ç****) Hastalarına karşı yaklaşımı,iletişimi güzel ve güçlü bir doktor olan Burcu Hanım mesleği açısında da çok başarılı. Ben kendisine güveniyorum koltuğuna tereddüt etmeden oturuyorum.

(F**** D****) Dişime kaplama yaptirmak için gittim.Ortam hijyenik güzel ve İpek hocanin eli cok hafif gitmenizi tavsiye ederim.

(P**** K****) İpek hanım çok ilgili ve deneyimli bir diş hekimi yaptırdığım işlermlerden çok memnunum.Ayrıca güzü ve sepatik tavırları beni çok rahatlatııyo..

(Ş**** D****) Randevu saatim geldiğinde hiç beklemeden muayene oldum.Mesleki donanımı, tecrübesi ve sıcak kanlı iletişiminden çok memnun kaldım.

(Y**** K****) Ailecek görüşme sağladığımız Alperen Hoca'dan çok memnunuz. Dolgu, apse, diş taşı temizliği vs gibi olgular için görüşme sağlamıştık. Yapılan işlemlerden de hocadan da çok memnun kaldık. Bir kere bi dişçi korkusu vardır ya,Alperen Hoca onu alıyor insanın üzerinden.

(E**** S****) Şeyma Hanım her zaman güvendiğimiz ve şüphesiz tercih ettiğimiz bir diş hekimidir. Kendisine teşekkür ediyorum.

(N**** M****) Harika bir hekim çok memnun kaldım.

(Y**** E****) Çok memnun kaldım. Personelleri güler yüzlü,hijyenik, tedavimi yapan hekimim ağrısız sorunsuz işlemlerimi bitirdi. Teşekkür ederim ilginizden dolayı. Başarılarınızın devamını dilerim.

(N**** ç****) İlk geldiğim andan bu yana yapılan tüm hizmetten memnun kaldım.Tüm çalışanlar işlerini titiz bir şekilde yapmaktadır.Bu da bizim memnuniyetimizi arttırmaktadır.

(Y**** U****) İletişimi ilgisi her şeyi temizlikte dahil mükemmeldi

(O**** ç****) Elvin Hocam cok iyi cok ilgili bir doktor cok samimi ve konusuna oldukça hakim

(M**** B****) Gayet ılımlı hastasını dinleyen mükemmel bir hoca . Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

(D**** K****) Güler yüzlü ve işini özenle yapıyor.

(H**** B****) Allah a şükürler olsun ki Rabbim onun gibi biriyle tanışmayı bana nasip etti. Her şey çok güzel ve planlı ilerledi. Ses tonuyla bir anneyi aratmayan şefkatiyle sonuna dek benimle ilgilendi. Her şey için teşekkür ediyorum..

(G**** M****) Doktorumuzla tanıştım ve çok memnun kaldım. İlgisi, bilgisi ve kibarlığı yönünden mükemmeldi. Tedaviden sonra her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum. Teşekkürler.

(G**** B****) Bir yola girdim ve güzel yolda bana ışık olan değerli hocam her zaman söylüyorum iyiki tanımışım sizi.

(I**** Y****) Güven, güleryüz, hijyen aradığım her şey var. İşinin ehli ve hastasına yakın. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız..

(B**** G****) Çok memnun kaldım. Işık hoca çok iyi bir hekim ve çok iyi bir insan. :)

(K**** ö****) Doktorum Aynur hanıma geldiğimden sonra çok çok iyi oldum hastalığım sebebiyle çok zorluk çekerdim şimdi çok iyiyim. Allah razı olsun. Çok rahatladım çok teşekkür ederim.

(I**** T****) Hocamız her zaman ki gibi pamuk gibi eliyle tedavisini yaptı. Ellerine kollarına sağlık.

(S**** A****) Oldukça detaycı ilgili ve inanılmaz hassas eli olan bir hekim. Kesinlikle fobisi olan çekincesi olan düşünmeden tedavi olabilir

(A**** A****) Saygılı ve durust

(B**** B****) Branşı ile ilgili olarak çok başarılı buluyorum ilgili tedavi yönlendirici verdiği ilaçları uygulama şekilleri şikayet dinleme gibi güler yüzlü samimi bir doktorumuz.

(N**** U****) Yaklaşımından,ilgi ve alakasından çok memnunuz iyi ki GÜLAY HOCAMA denk geldik.

(D**** U****) Bilgisine yaklaşımına güvenimiz tamdır. Nazik, ilgili, anlayışlı bir hekimdir. Muayene sırasında detaylı bilgi verip sonrasında da tüm sorularımızı yanıtladı. Çok çok teşekkür ediyoruz..

(Ç**** Ç****) Doktorumuzu çok sevdik. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz.

(D**** S****) Konusunda oldukça başarılı, çocuklara yaklaşım ise çok çok iyi.

(Ö**** B****) Hastalara karşı davranışı, güler yüzlülüğü, moral vermesi çok güzel. Her yönüyle pozitif bir kişi..

(B**** T****) Çok sevecen bir insan iyiki var doktorumuz allah onu utandırmasın çok memnunum doktorumdan ..

(F**** B****) Doktor 10 numara desem az kalır ilgisi yaklaşımı ve tedavi önerileri çok iyiydi.Ben bu yüzden çok memnun kaldım böyle işini severek yapan insanlar olması harika.

(N**** G****) Nurdan Hanım ile tanıştığım için kendimi şanlı hissediyorum çok iyi bir doktor.

(N**** S****) Tedavim suresince, guler yuzluluguyle pozitif tutumuyla ve ilgili olmasiyla beni cok kisa surede kurtardi. Herkese tavsiye ediyorum. Cok tesekkurler..

(C**** D****) Alaninda 1 numara cok ilgili alakalı mesleğini iyi yapan güler yüzlü samimi güzel bir insan..

(Ö**** S****) Doktor hanım ve çalışan personel çok ilgili. Teşekkür ederim.

(U**** P****) İşlerinde 1 numara olan bir hekim biz ailecek tavsiye ediyoruz

(A**** P****) Güleryüz mükemmel hizmet . Gecenin bir vakti çok ilgilendi bizimle.

(S**** B****) Çok iyi ve samimi bir doktor doğum yaptım tavsiye ediyorum benim aracılığıyla bi kaç arkadaşımda gitti onlarda memnun kaldı.teşekkürler Tuba hanım..

(Z**** Y****) Canım doktorum iyiki varsınız çok samimi içten sizin derdinizi kendine dert eden işini para için değil sevdiği için yapan harika bi doktor. Kendisi okmeydanı sskdan gelme deneyimli eli hafif bi doktor. Gebeliğimin başından beri kendisiyle beraberim çok memnunum en ufak bi problemimiz olmadı 2 hafta sonra doğum var inşallah hayırlısıyla onuda atlatıcaz iyiki sizi seçmişim.

(Ü**** S****) Doktor hanım çok ilgili kendisine teşekkür ediyorum

(T**** A****) Kendisi isinde oldukca iyi bir doktor. Hastaliğımla ilgili cok endiseli olmama ragmen beni sabirla dinleyip sakinlestirdi. Isini ciddiyetle yapan doktor hanim sayesinde 2 yildir doktor doktor gezip tani konulamayan hastaligim iyilesti. Allah razi olsun ondan.

(S**** Y****) Çok iyi Güler yüzlü bi doktor işinde de çok iyi ilgili teşekkür ediyorum.

(D**** B****) Esenler Medipol hastahanesine bebeğim doğduğundan itibaren dört farklı doktora farklı zamanlarda muayne etti.Bebegimde iştahsızlık vardı.Goturdugum bütün doktorlar zamansal olabileceğine ve kilosunun iyi olduğunu söylüyordu.DR.Arzu hanıma goturdugumde idrar tahlili istedi.Bebegimde ciddi anlamda idrar yolu enfeksiyonu çıktı.Sonucu göstermek için gece acile gittik başka Dr vardı.Antibiyotik kullandık.Bir sonraki muayenesinde tekrar Arzu hanıma götürdük durumu anlattım ve eli ile muayne etti ultrason yaptırmanızın şart olduğunu söyledi.Usg sonucunda bebeğimin iki böbreklerinde taş çıktı.Diger doktorlar benim için zaman kaybı oldu.Bebegime tesisi Arzu hanım koydu.Cok ilgili ve alanında çok başarılı.

(B**** D****) Canım Tuğba hanım sizi geç tanıdığım için çok üzgünüm. Doğumum sizinle gerçekleşti çok sabırlı davrandiniz bebek gelmemek için direndi ama siz hiç umutsuzlanmadınız veya başka doktorlar gibi sezeryana almamız lazım gibi bahaneler de üretmediniz. Kontrollerime geldiğimde ki güler yüzünüz beni yanınızda daha rahat hissettirdi ,içten samimi davranışlarınız insana yeterli güveni sağlıyor. O hastane de başka doktorla gebelik takibi yaptık ama keşke diyorum sizinle yapsaydım. Bir sonraki gebelik serüveninde diyelim inşallah. Her zaman iyi yerlerde olursunuz umarım.

(S**** A****) Gayet güleryüzlü insanı rahatlatan bilgisiyle çok başarılı ilgili bir doktor teşekkür ederim.

(K**** K****) Ben 61 yaşında ve 50 küsür senedir istanbulda yaşayan bisiyim Gülay hanım ilk öce insan sonra doktor hastasını sonuna kadar dinliyor ve muayenesini acele etmeden tam yapıyor Keşke özelde çalışan bütün doktorlar böyle olsa.Teşekürler Gülay hanım

(N**** S****) Doğum yaptığım gece nöbetine denk geldiği için Tuğba hanım doğumuma girdi o kadar tatlı içten iyi bir doktor ki keşke tüm gebelik muayanemde kendisine gitseydim diye düşündüm. Hem doğum yaptığım gün hemde sonrasındaki süreçte çok ilgili ve içten sevecen davrandı. Gerçekten işini hakkıyla yapan , merhametli bir doktor . Doğum sırasında da beni çok sakinleştirdi ilgi ve alakasından dolayı kendisine coook teşekkür ediyorum :)

(A**** K****) Gördüğünüz anda kanınız ısınıyor o kadar tatlı o kadar güzel sevecen tatlı yüzlü ve çok tatlı dilli bir doktor. Doktor gibi değil abla kardeş gibi ilgili. Hamileliğimden doğumuma kadar ilgilendi herşeyimle sizi çok seviyoruz canımız doktorumuz hiç düşünmeden gidebilirsiniz herşeyin en mükemmelini hakediyorsunuz.

(E**** T****) Çok güven verici ve işinde uzman olduğunu hissettiriyor.

(D**** A****) Bugün tanıdım inşaallah canim Doktorum bir insanda aradığım doğal samimi biri ve bu beni çok mutlu etti inşaallah doğumda da birlikte olabiliriz inşaallah.

(İ**** S****) Eşimin yüzde kabarık oluşuyordu onlarca doktora gittik bir faydası olmadı doktor hanımın yazdığı ilaçlar 1 haftada etkisini gösterdi Allah razı olsun.

(A**** I****) Sevinç hocamız çok iyi bir çocuk doktoru.

(M**** Y****) Kızımın ilk doktoru ve halen takibindeyiz iyiki dediğim bir doktor herseyiyle mükemmel bilgilere sahip tam anlamıyla güvenebiliceğimiz canımız doktorumuz iyiki sizi tanımışız

(Z**** O****) Kesinlikle herkese tavsiye ederim emine zeynep hanimi ben 2 dogum yaptim oladar agrilar sancilar cektim dogumdan sonra ama Emine Zeynep hanimi tanidikdan sonra 3 dogumumu yaptirdi ve cok ama cok memnun kaldim ilgisiyle sevgisiyle o kadar iyilerdiki cok tsk ederim butun ekibinize iyiki size tesadufen gelmisim Emine Zeynep hanim basarilar diliyorum.

(N**** K****) İkinci doğumum Tuğba Kılık hocamda oldu. planlı sezaryen dim o kadar güzel geçti ki enerjisi sakinleştirmesi anne şefkati bazen arkadaş oldu bana kesinlikle tavsiye ediyorum doktor olarak için yaratılmış bir doktor...

(M**** Y****) Kızımın ve oğlumun en sevdiği doktor benim de en güvendiğim diyebilirim. Çok seviyoruz çocuklarıma yaklaşımı muayenesi aşı yaparken bile incitmeden yaklaşan tek doktor. Açıklayacı her sorduğum soruda net cevaplar veren ve herşeyden önemlisi çocuğun dilinden anlayan en mükemmel doktor çok seviyoruz iyiki var..

(S**** T****) Caner hocam bilgi alaka ve insani yaklaşımı açısından birtanedir. Ailemizi göz konusunda başka hiçbir doktora emanet etmem.

(S**** A****) Gercekten tanıdığım için çok mutluyum özel santa plas hastanesinde tanıştım 2012 yılında . Doğuma kadar hep ilgilendi doğumu yaptı sonrasında ilgilendi şuan oğlum 9 yaşında ona çok tesekkur ederim. her haliyle mükemmel çok kibar çok sicak kanlı bence çok dua alıyordur bir daha bebek dusunsem yine onun yanına giderim her sey onun için güzel ve sağlıklı olsun ...

(N**** B****) Sevinç hocamızdan cok memnun aldım ilgisi Güler yüzlülüğü espirili tavri ilgi ve alakalıdır olması çok güzeldi beğendim tavsiye ederiz

(S**** Y****) Tuğba hanım çok ilgili, içten enerji dolu bir doktor onunla tanıştığım için çok şanslı bir kadınım sorunsuz bir doğumum oldu. Herşey için çok teşekkür ederim.

(J**** S****) Ahmet Beyi Mucize Diye aniyorum Onu taniyana denk hergunum aglayarak geciyo idi simdi ise hergunum gulerek rabbim ayagina tas Degdirmesin guler yuzlu pozitif ilgili Ekibi ve. Kendi mutis.Siz Giibi Doktorlarimiz Allahim Basimizdan. EKSIK ETMESIN

(C**** A****) İyi ki tanımısım dedigim harika bir insan cok basarili bir doktor konusmasi samimiyeti guler yuzu ile insanin icini rahatlatan biri iyi ki tanimisim iyi ki doktorum olmus

(G**** F****) 4 yıldır kendisi doktorum. Çok memnunum çok tatlı mütevazi espirili ilgili güler yüzlü sevilen hocamız. Başarılarının devamını dileriz herkese tavsiye ederiz iyi ki varsınız hocam.

(D**** K****) Tuğba hoca birtanedir candır sonuna kadar güveniyorum en büyük korkum doğumda ona denk gelememek. Genel kontrollerimi hep Tuğba hocayla devam ettim sadece o izindeyken mecburi başka hekimlere gittim. Alakası hamile psikolojisini anlaması bambaşka bir hekim hem insani yönü hem hekimliği Tuğba hoca bambaşka.

(U**** W****) Can bey çok ilgili bir doktor oğlumu götürdüm memnunum ilgisinden.

(N**** A****) Hayatımda gördüğüm en iyi, en tatlı diş hekimlerinden iki taneyse biri Begüm hanım. Eline emeğine sağlık rabbim başarısını daim kılsın.

(A**** E****) Çok memnun kaldık bebeklik doktorumuz halada ara ara kontrole gideriz ilgisi çocuklara yaklaşımı tavsiye edilecek bir doktor.

(G**** A****) Hamileliğimin sonunda tanıştım Tuğba hanımla. Keşke en başından tanısaydım dedim. Doğuma normal diye gittim ama sezeryana döndüm üstelik sezeryandan çok korkuyordum. Ama çok güzel bir doğum geçirdim. Kendisi çok dikkatli ve kibar bir hanım. En ufak detayı bile atlamıyor.İnşallah ikinci bebeğimde hamileliğimin başından gitmek istiyorum. Benim gibi tereddütte olup buradaki yorumları okuyan varsa mutlaka Tuğba hanıma gitsin asla pişman olmaz.