Memorial Hastanesi Şişli

(Genel Hastane)

Adres: Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Okmeydanı Cd. No: 4, 34384 Şişli/İstanbul

Memorial Hastanesi Şişli %94.9 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.7)

Adres: Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Okmeydanı Cd. No: 4, 34384 Şişli/İstanbul

Memorial Hastanesi Şişli %94 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(a**** e****) Merhaba, Hocam süper ilgili ve bugüne kadar gördüğüm en nazik insanlardan birisi. Emeklerinize sağlık hocam.

(s**** k****) Kızım böbrek taşı şikayeti olduğu için tanıdığımın tavsiyesi ile muayene olduk. Tedaviden sonra ağrıları kalmadı ve böbrek taşı eridi. Tekrar oluşmaması için kontrol altındayız. Allah ondan razı olsun.

(ö**** a****) Eşim doktor beye tiroid ameliyatı oldu. Genelde tiroid ameliyatlarını basit zannediliyor fakat çeşidi ve boyutuna göre zorluklar gösteren ve riskleri olan bir ameliyat. dolayısıyla işinin ehli bir hekimin yapması gerekebiliyor. Benim eşimin durumuda tam olarak böyleydi. Ve kendisi bu operasyonu başarıyla tamamladı.Kendisine sabrı ve ilgisi için çok teşekkür ediyoruz.Tereddüt etmeden gidebilirsiniz. ALLAH kendisinden razı olsun

(r**** s****) 2 yaşındaki kızımız Ayşe Mayıs ayında yüksek ateşle hastanenize gelmişti. Ahmet Bey muayene etti ve hastanenizde yatış verdi. Yatış boyunca gerek doktorumuzun, gerekse hastanenizin ilgisi, takibi ve dikkatiyle sağlığına kavuşarak taburcu oldu. Ahmet Beye ve hastanenize çok teşekkür ederiz.

(a**** d****) Kızım Over kistinden dolayı iç kanama geçirdi. Ahmet Hocamın makam odasına girerken korka korka girip derdimi anlattım. Anında kendisi müdahale etti. Gösterdiği yakın ilgi ve anlayış örnek teşkil edecek şekildeydi. Cenab-ı ALLAH dünya ahiret razı olsun. Sayılarını artırsın.

(b**** d****) Ben Alaattin hocayla 2012 da tanıştım nakil oldum kendisi benimle çok ilgilendi Allah ondan razı olsun.

(Ö**** A****) Babamızla her zaman ilgilendi Allah razı olsun hocamızdan insanlığı nezaketiyle tartışmasız bir insan

(r**** r****) Oğlum küçükken sürekli hasta oluyordu götürmediğim doktor kalmadı ama torbalarca ilaç kullandım ama nafile bana sayın hocamı tavsiye ettiler önce ALLAH sonra hocam sayesinde oğlum sağlığına kavuştu ALLAH sayın hocamdan razı olsun.

(c**** k****) Küçüklüğüden beri tedavi oluyorum uzun zamandir gitmedim yakin zamanda ziyaret edecegim.

(h**** d****) Eşim 8 saatlik yolu göze alarak beni Memorial Hastanesine getirdi. İyi ki de getirmiş. Uzm. Dr. Abdullah Özkardeş sayesinde 1 haftalık bir tedavi sonrasında parmaklarımı oynatabiliyorum, ayağımın üstüne basabiliyorum. İnanıyorum ki bir aylık bir tedavi sonucunda hastaneden yürüyerek çıkabileceğim. Agis sigortalı bir hasta olarak Hollanda'daki yakınlarımın neden Memorial Hastanesi'ni kendi evleri gibi gördüklerini şimdi daha iyi anlıyorum. Hemşiresinden kat görevlisine kadar bizi bu güzel otelinizde ağırlayıp sağlımı geri getirmeye çalıştığınız için çok teşekkür ederim

(s**** d****) 17 Şubat tarihinde katarakt ameliyatı oldum. Hem yakın ilgisi ve güler yüzü, hem de operasyondaki yetkinliğinden çok memnun kaldım. Kendisine özel teşekkürlerimi iletmek isterim.

(r**** u****) Nefroloji alanında Türkiye'nin çok değerli profesörlerinden Abdullah Beye minnettarım.

(s**** t****) Doktorum Alp Akay'a bel fıtığı rahatsızlığım sebebiyle gittiğim daha ilk seanstan ağrılarımda belirgin derecede azalma olmasını sağlayan hocama teşekkürler.

(s**** m****) ADNAN bey gerçekten profesörluğünü hakkıyla almış çok kıymetli bir doktor gerçi annem için sonuçlar üzücüydü ama en azından doğruyu bulduk.

(s**** m****) Abdurrahman bey imkansız kavramımızı genişleten, vizyon sahibi bir doktor... Her hastanın en büyük şansı iyi bir doktora denk gelmesi düşüncesine katılıp bu alanda en iyi doktora denk geldiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz

(s**** m****) ADNAN bey tarafından 1 buçuk ay önce 97 kilo ile mide Botoks işlemi yapıldı. Çok yoğun şikayetlerim vardı. Merdiven çıkarken nefes nefese kalıyordum. Dizlerim ağrıyordu. Topuk dikeni ,bel fıtığı vardı kilodan dolayı rahatsızlık duyuyordum. Şuanda 89 kiloya düştüm şikayetlerimin çoğu bu süre zarfında gitti. Allah kendisinden razı olsun .

(n**** m****) Ahmet bey çok basarili bir doktor, onun sayesinde kizimda bir hastalik baslangici icin erken teshis kondu, cok da canayakin bir beyefendi sorunlarimizi halletti sagolsun artik hep ona gidiyoruz.

(m**** t****) AHMET BEY İyi ki dediğimiz doktorumuz. Tüp bebek sürecindeyim şuanda ve moral bu konuda en önemli şey. Gerçekleri ve süreci en uygun dille anlatan doktorumuza çok teşekkür ediyoruz

(A**** N****) Bugün tanıştık ALAADDİN bey ile babam siroz hastası gittiğimiz çok yer umut yok dedi ancak, Alaaddin bey bizim birazda olsa içimizi rahatlattı hem güler yüzü hemde başarıları bize umut oldu mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insan.

(A**** A****) ALİ bey Daha muayeneye bile gitmeden beni bilgilendirdi, teselli etti, yatıştırdı. Allah bin kere razı olsun, gülen yüzünüz solmasın hocam, size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum, her zaman minnetle anıyorum. Doktorluğu ve insanlığı bir bedende toplamış Rabbim. Tekrar teşekkürler

(A**** N****) Uyku sorunumla ilgili Abdullah Özkadeş hocamı bulunca dünya varmış dedim. Sabırlı ilgisi ve yüksek uzmanlık seviyesi ile senelerce çektiğim sıkıntının doğru teşhisini koydu. Çevremdeki bir çok tanıdığa da defalarca önerdim ve her biri aynı benim gibi ABDULLAH Hoca'dan memnuniyetini ifade ettiler. Dilerim uzun yıllar uyku hastalarına hizmetine devam eder

(n**** m****) Abdullah bey'in kendisine gözlükten göz ameliyatına kadar olan sürecimde çok yardımcı oldu. Göz çizimi işlemim basarı ile gerceklesti hekimliği harika çok tesekkürler

(a**** m****) Ahmet bey yıllardır çözemediğim akne problemimi gerçekten 2 ayda çözdü. Yara şeklinde koca koca sivilcelerim yoktu ama tüm yüzümü sarmıştı. 2 aylık altın iğneden sonra aralarda tekrar sivilcem çıktığında gidiyorum. Hayatım değişti resmen, çok teşekkür ediyorum.

(d**** h****) Hayatımda aldığım en güzel karar Altuğ bey ile hamilelik sürecime başlamak oldu. İyi ki varsınız”

(A**** N****) Ameliyatsız çözümleneyecek diye düşündüğünüz diz problemim Arda Çınar hocam sayesinde çözümlendi. Yalnız kendisi ne diyorsa harfiyen uymanız önemli.

(m**** t****) Kızım şu an 2 yaşında ve anne karnında kronik böbrek yetmezliği teşhisi ile dünyaya geldi. Zorlu süreçlerden geçtik. Ta ki Ahmet Çalıroğlu hocamızla karşılaşana kadar sayesinde kızım babasından aldığı böbrekle hayata tutundu.

(a**** f****) Bacak damarlarında daralma sorunu ile kendisine muayene gittik düzgün bir kontrol sayesinde sorun teşkil etmediğini kan akışının normal olduğu iletti içimizi rahatlattı. Allah Bingür hocamızdan razı olsun

(o**** e****) Çok uzun zamandır orta kulak iltagamından başım dertteydi ameliyat olduktan sonra bile sorun yaşadım takımı Dr. Burak beyle tanışana kadar bir görüşte doğru tespit ve kolay tedaviyle sonuç teşekkürler ederim düzgün nahif adam gibi adam

(Ş**** E****) CENNET hanım gerçekten çok ilgili birisi . uyku problemim vardı yıllardır . Kendisine minnetarım kesinlikle tavsiye derim.

(a**** f****) Dr. Asena Ayar hanım kadar ilgili bir doktor görmedim. Güleryüzü ve samimiyetiyle güven veriyor kendisiyle tanıştığıma çok çok memnunum .

(m**** m****) Oğlum 8 yaşında çok iyi bir genel muayene istiyordum çok tatmin oldum. Hertürlü güveni veren işinde başarılı bir doktor. Bize olan yaklaşımı için çok teşekkür ederiz Cavat Hocam.

(p**** b****) Akşam saatlerinde kızımın yüksek ateşinin şikayetiyle gittik . Normalde bazı doktorlar bir ateş düşürücü verip göderirken doktorumuz yakından ilgilendirdi . Kendisinden çok çok teşekkür ederiz.

(e**** y****) Annemin hipermetrop şikayeti vardı. Doktorumuza gittik lazer tedavisi uygulandı. Ve çok memnun kaldık gayet ilgili ve işinde çok iyi bir doktor. Dr. Dilek Erkan'ı bana arkadaşım tavsiye etmişti bende herkese gönül rahatlılığı ile önerebilirim.

(A**** N****) Sivilce sorunum vardı rahatsız edecek durumdaydı .Doktorumuz sağolsun yakından ilgilendi birkaç küçük izden başka hiçbirşey kalmadı yüzümde.Kendisinden çok çok tekşekkür ediyorum .İyiki tanışmışım dediğim doktorlardan :)

(m**** e****) Deniz bey kadar ilgili bir doktor görmedim. Abim için gitmiştik Deniz bey e kalp krizi geçirdiğini öğrendik. Sonrasında abimin gerekli kontrolleri yapıldı, abim sağlığına kavuştu. Kendisi çok başarılı bir doktor.

(h**** t****) Dicle hanım'a özel çoçuk olan kuzenimiz için gittik. Kendisi doktor gibi değil bir abla gibi yaklaşıyor çok samimi ve içten bir doktor.

(n**** e****) ERDAL bey işinde çok başarılı ve sabırlı bir doktor. Kendisinden çok önemli bir ameliyat geçirdim .Korkularım vardı sağolsun çok başarılı geçti. Çok teşekkür ederim kendisine

(t**** e****) Evren hanım çok başarılı bir doktor .daha önce bir sürü dermotoji doktoruyla tanıştım ama hiçbirinden verim alamadım ama Evren hanımdan çok memnun kaldım gerçekten kendisi hayatıma yeni bir renk kattı çok çok teşekkür ediyorum

(H**** B****) Fatih son derece sabırlı ,çalışkan ve merhametli bir insandır. Mesleğinde işinin ehli ve mesleğini en iyi şekilde. İcra edebilecek yeteneğe sahiptir.Kendisi hastaları ve danışmanları için mucitlere sebep olabilecek şifa kaynağına sahiptir.İnsanların hayatlarında unutulmaz dokunuşları olmuştur. Etrafına hep iyiler sunmuştur. Allah bu iyiliklerini her zaman karşısına çıkarsın.

(G**** S****) Öncelikle ilgi ve alakasından dolayı Dr. Zühre hanıma çok teşekkür ederim. Naif güler yüzlü hanım hanımcıktı doktor hanım.

(A**** Ş****) Fatih Hoca süper kaliteli bir insan öncelikle. Allah razı olsun kendisinden biz çok memnun kaldık. Böyle doktorlarımız oldukça sağlık alanında bizim sırtımız yere gelmez. Hocam süpersin.

(A**** T****) Hayatta karşımıza çıkabilecek en büyük şans. 2015’ de büyük kızım 10 aylıktı tanıştık kendisiyle ve küçük kızım doğduğundan beri hep Mustafa beyin elindeydi, kızlarımı onunla büyüttük ve çocuklarım amca olarak kabullendiler kendisini. İşini bu kadar özveriyle yapan gece gündüz her an her dakika sizi bilgilendiren her konuda içinizi rahatlatan ve detayına kadar sizi aydınlatan bir hekim. Rabbim yolunu bahtını açık etsin iyiki karşımıza çıktı iyiki hayatımıza girdi Allah herkesi böyle saygılı başarılı güvenilir insanlarla denk getirsin.

(A**** C****) Hastasına karşı ilgi alakası güzel, hastasını dinleyen bir doktor. Mesleki bilgi ve tecrübesi güzel çok net teşhisleri var. Memnun kaldım.

(E**** G****) Şişli Memorial Hastanesi'nde iç hastalıkları (dahiliye) doktoru Sayın Dr. Osman Nuri İnceöz' e teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Dahiliye doktoru Sayın Osman Nuri İnceöz önce sevgili babamın rahatsızlıkları sırasında üstün bilgisi ile çok yardımcı ve derdimize deva olmuştur. Babamın çeşitli rahatsızlıkları olmasına rağmen onun sağlık dengesini uzun seneler dengede kalmasını sağlamıştır. Kendisi hastalarının hem fiziksel hem ruhsal durumunu çok doğru gözlemler, en doğru şekilde yönlendirir, tetkiklerini takip eder, hastasının sağlık dengesini çok iyi kurar, gereken çözümü en kısa ve en net şekilde belirler. Ailemizde babamın, annemin, dayımın, benim ve yeğenimin birçok hastalığında derdimize çare olmuştur. Ben ve ailemin kendisine güvenle saygımız sonsuzdur. Bize, tanıdıklarımıza ve sevdiklerimize yapmış olduğu yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim. Bir rahatsızlığımız olduğunda ilk aklımıza gelen çare dahiliye doktoru Sayın Osman Nuri İnceöz' dür. Saygılar,