VM Medical Park Pendik

(Genel Hastane)

Adres: Fevzi Çakmak, Cemal Gürsel Cd. No:9, 34899 Pendik/İstanbul

VM Medical Park Pendik %96.3 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(3.9)

Adres: Fevzi Çakmak, Cemal Gürsel Cd. No:9, 34899 Pendik/İstanbul

VM Medical Park Pendik %78 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

VM Medical Park Pendik Hakkında

Uzman hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile herkes için ayrıcalıklı sağlık hizmeti VM Medical Park Pendik’te!62 BİN METREKARE KAPALI ALAN


Kardiyolojiden beyin ve sinir cerrahisine, kadın hastalıkları ve doğumdan inme merkezine kadar çoğunluğu akademisyenlerden oluşan uzman hekim kadrosu ile hizmet veren hastanemiz, 62 bin metrekarelik kapalı alanı ile İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni sağlık durağı!

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ!


VM Medical Park Pendik Hastanesi, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri ve çoğunluğu akademisyenlerden oluşan uzman hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümlerindeki uzman hekimlerin gece nöbetine kaldığı hastanede, hastalar acil durumlarda da uzman hekimin desteğini alabiliyor. Ayrıca bu dört branşta gece 23.00’e kadar verilen poliklinik hizmeti ile iş temposu nedeniyle gün içinde randevu alamayanlar için de önemli bir alternatif sunuluyor.


 


İYİLEŞME SÜRECİNİ OLUMLU ETKİLEYEN MİMARİ


Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyerek kişilerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen VM Medical Park Pendik Hastanesi İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde fark yaratıyor. Bol gün ışığı alan, özel ısı ve ses yalıtımı olan, ferah ve konforlu odalarıyla hastanın iyileşme sürecini olumlu etkileyen bir tasarıma sahip VM Medical Park Pendik Hastanesi,  hijyen koşullarına uygun antibakteriyel malzeme seçimi, estetik ve psikososyal kalite özellikleriyle de hastaların en temel ihtiyaçlarını karşılıyor.


 


ULAŞIM


Pendik Fevzi Çakmak Mahallesi’nde D-100 Karayolu’nun üzerinde yer alan VM Medical Park Pendik Hastanesi, gerek Tavşantepe metrosuna ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesindeki yakınlığı, gerekse de E6 karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik’teki İstanbul- Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ve İDO Yalova feribotu iskelesine yakınlığı ile “Anadolu Yakası’nın yeni sağlık durağı” olmayı hedefliyor.

VM Medical Park Pendik adres bilgilerini öğren, doktorları incele, hasta yorumlarını oku, online randevu al.

VM Medical Park Pendik İletişim Bilgileri

Adres: Fevzi Çakmak, Cemal Gürsel Cd. No:9, 34899 Pendik/İstanbul