Acıbadem Altunizade Hastanesi

(Genel Hastane)

Adres: Altunizade, Yurtcan Sokağı No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul

Acıbadem Altunizade Hastanesi %96.1 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

(Genel Hastane)
(4.2)

Adres: Altunizade, Yurtcan Sokağı No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul

Acıbadem Altunizade Hastanesi %84 memnuniyet oranına sahiptir., Sitemizden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Bu Kurum’daki doktorlar hakkındaki görüşler

(A**** P****) Dizlerimden dolayı ,diz protezi kararı aldıktan sonra yaptığım araştırmalar sonucu ulaştığım Alper hocama çok teşekkür ederim. Gerek ameliyat gerekse ameliyat sonrası ilgi ve alakası ,samimi yaklaşımı ile mükemmel bir insan olan doktoruma herşey için tekrardan teşekkür ederim.

(ö**** Ş****) Annemin iki dizindeki menisküs ameliyatlarını aynı anda yaparak annemin kısa sürede iyileşmesini sağlayan muhteşem doktorumuza hayat boyu minnettarız.

(S**** Ü****) Kısa ve net bir yorum, önce insan sonra doktor. Herkese tereddüt etmeden tavsiye edilecek bir kişidir.

(i**** Ö****) Meme ultrasonu çektirmek için görüşme sağladım. Gayet de memnun kaldım. Sorulan her soruya en ince ayrıntısına kadar cevaplayan birisi. Kendisine çok teşekkür ederim

04-10-2019

(A**** Ö****) Tek kelimeyle süper bir doktor. Tüm hamilelik döneminde ve doğumumda bana verdiği güven bu süreci çok rahat yaşamamı sağladı. Bence hamile olan tüm bayanların ilk tercih edecekleri doktor olmalı. Ben o zorlu süreçte böyle bir doktorum olduğu için çok şanslıydım.

(A**** K****) Bisiklet yarışında geçirdiğim kaza sonrası yaptığınız ameliyat için size çok minnettarım. Dizim eskisi kadar iyi şu anda. Tanıdığım en iyi doktorsunuz umarım yolunuz açık olur.

(S**** K****) Babamın kalça protezi ameliyatını yaptı sevgili hocam 2 ay geçti hem çok rahat hem özgürlüğüne kavuşmuş oldu. Ağrıları tamamen geçti Doktorluğu zaten çok başarılı bunun yanında mütevazi kişiliğe sahip. Hastasıyla iletişimi mükemmel, Ameliyat öncesi ve sonrası aklımıza takılan bütün sorulara bıkmadan en ince detayına kadar cevapladı. Herşey için çok teşekkür ediyoruz

(N**** B****) Skolyoz hastalığım tedavi sürecini en iyi şekilde sağlayan saygı değer hekimim. Omurga sağlığı ortopedi ve travmataloji bölümünün üstadı iyi ki varsınız hekimim...

(H**** B****) 3 buçuk cm troid nodülü nedeniyle kendisine gittim. Alp Hoca gibi bir uzmanın ellerinde olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Alanında en iyi olmasının yanı sıra tevazusu ve hoşgörüsüyle ruhunuza da çok iyi geliyor.

(m**** a****) Alp hocaya yorumlara bakıp eşimin detaylı ultrasonu için gittik . İşinde uzman güler yüzlü profesyonel yorumlarla yardımcı oluyor kesinlikle tavsiye ederim . Çok steril muayenehanesi var rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

(K**** K****) Harika bir doktor, erkek arkadaşımın çocukluk doktoru kendisi. Annemin katarakti icin gittik 20 dakika boyunca ayrıntılı olarak tüm süreci resimlerle ayrıntılı olarak aktardı. Gözü kapalı guvenebilirsiniz.

(D**** b****) Kendisine gözlükten göz ameliyatına kadar olan sürecte ameliyatı harikaydı. Göz çizimi işlemim basarı ile gerceklesti hekimliği harika cok tesekkürler

(F**** D****) Bebeğimi sünnet için götürüp muayene ettiğim sırada hem beni bilgilendirmesi hemde bebeğime çok güzel yaklaşım tarzının olması ilgilenmesi içimi çok rahatlatti gerçekten hiç düşünmeden çocuğunuzu götürebilirsiniz nazik kibar ve çok iyi bi doktor

(M**** A****) Babam 61 yaşında 06.07.2020 tarihinde çok başarılı bir anjiyo ile 5 stent takıldı ve açık ameliyata gerek kalmadı. Çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız. İlgi alaka tecrübe güven deneyim hepsi harika

(F**** A****) Gül hocamla 2 ay önce meme kanseri teşhisi konulduğunda kesişti yollarımız hayatımın en önemli anında karşımda muhteşem bir insan vardı bütün korkularımı endişelerimi aldı benden o gülen yüzü ilgisi sevgisi işindeki tecrübe ve bilgisi hevesi muhteşemdi gece gündüz ekibi ile ilgilendiler benimle daha tedavim bitmedi . gidiyorum tedavime HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

28-08-2020

(B**** Ü****) Değerli insan, Bu hastalık insanı öyle derinden yaralasa da yalnız çıktığım bu yolda en büyük destekçim siz oldunuz, bu hastalığın üstesinden gelmek sizinle daha kolay oldu. doktor olmanızın ötesinde insanlığınız ile de hepimize destek verdiniz iyi ki varsınız ve hep varolun, saygılar

08-01-2018

(N**** G****) Kendisiyle Annemin geçirdiği beyin met ameliyatı sonrası radyoterapi için görüşme şansımız oldu. Tedavi için Diyarbakırdan İstanbul a geldik. Gelmeden kendisiyle telefonda görüşme şansım oldu.İlgisi, alakası, Tevazuluğu, güler yüzü, anlayışı, pozitifliği, hekimliğiyle hayran olunası bir hanımefendi. Ayrıca 4,5 aylık gebe bir hasta yakını olarak bu hassas dönemimde ki ilgisinden çok memnun kaldım ve kendisini çok sevdik güven veren ve rahatlatan enerjisiyle insana güç veriyor. Yönlendirmeleri ve sunduğu tedavi seçenekleriyle ilerlemekteyiz kendisine çok Teşekkür ederiz Işık hocam iyi ki varsınız.

(D**** A****) Çok ilgili ve yetenekli bir hekim, etkilendim. Yıllardır yanlış bildiğim bana konan bir teşhisi ayrıntılı bir bir biçimde MR üzerinden anlattı ve çürüttü. Çok rahatladım. Başka bir rahatsızlığımı (karpal tünel sendromu) teşhis etti ve tedaviye başladık. Kendisine çok teşekkür ederim.

(S**** A****) 4 yıl önce beynimde araknoid kist tanısı konuldu.O günden sonra bir daha hiç kontrole gitmedim uzun aradan sonra bugun gittim, Necmettin beye ilk defa çıkmama rağmen güzel ilgilendi. Tekrardan mr çekilmemi istedi, çekildim ve korkulacak bişey olmadığını söyledi. Muayenem iyi geçti sonuç itibariyle kendisine teşekkür ediyorum.

(B**** O****) Oğlumun gözünde miyop var dediler. Özgül hanımdan randevu alarak hastaneye gittik.Gerekli tetkikleri yaptı. Gözünde herhangi bir sorunun olmadığını söyledi. Bizde bir rahatlama olduki sormayın. Hastasıyla kendi yakını gibi ilgilenme ve dürüst tavırları ile çok memnun kaldığımız bir doktor. Herşey için teşekkürler. Yolunuz her daim açık olsun.

(S**** A****) 10 yaşındaki kızımın gözlerindeki ağrı nedeniyle doktorumuza başvurduk. Detaylı bir şekilde göz muayenesini yaptı. Muayenenin ardından tespit ve önerilerini anlaşılır bir dille açıkladı. Bundan sonra ailemin tüm bireylerinin göz kontrolleri için ilk tercihimiz Dr. Berna Özkan olacaktır.

(Ş**** T****) Kalp ritimlerimin ölçülmesi için ELİF Hanımdan randevu aldım. Tahlil ve tetkiklerim yapıldı. Açıklamaları son derece anlaşılır ve net. Hastasını en doğru şekilde yönlendirmeye çabalıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

(Ş**** Ç****) Gerçekten konusunda uzman ve şikayetlere farklı bakış açısıyla yaklaşıp, doğru teşhis ve hasta için en faydalı tedavi alternatiflerini sunuyor. Muayene sırasında ve sonrasında emin ellerde olduğunuzu ve hiç bir sorunun gözden kaçmayacak olduğunu hissediyorsunuz. Tekrar teşekkürler Duhan Fatih Hocam...

(A**** Y****) 3 tane cocugumun göz doktorudur.Trabzonda oturuyorum rutin kontrollere geliyorum.Allah razı olsun tedavisinden fayda gördük.Trabzonda profösere götürdüm 4 numara verdi kızım gözlüklerini takmıyordu.Mürüvvet hoca 8.5 numara vererek başladı fayda gördük ayrıca şaşılık ameliyatını yaptı ve kayması düzeldi.Herkese tavsiye ederim

(H**** K****) Bu hafta tanıştım sizinle hocam gelirken tedirgindim her doktora giden insan gibi ne olucak nasıl bir doktor çıkacak düşündüm durdum taaki sizi tanıyıncaya kadar bugün de biyopsi oldum tek kelime müthiş bir doktorsunuz çok sevdim sizi hocam nazik naif yakınlık derecesi sanki ailemden biri gibiydiniz teşekkür ederim hocam varlığınız daim olsun iyiki sizi tanıdım sevgiler saygılar .

(M**** T****) Öncelikle kişilik olarak harika bir insan ve tüm doktorlara örnek bir bilim insanı. Ameliyat öncesinde ve sonrasında çok güzel ilgilendi gönül rahatlığı ile kendinizi emanet edebilirsiniz. Umarım devletimiz böyle yetenekli doktoru kaybetmez. Kendisine çok teşekkür ederim çalışma hayatında başarılar dilerim.

(F**** D****) Murat bey abimi omur ilik tümöründen ameliyat etti. Böyle doktorlar iyi ki var. Birçok yerle görüştük yürüyemez felç kalır dendi. Ameliyatı gayet iyi geçti, abim 2 günde ayağa kalktı. Ailecek Murat beye duacıyız bize dünyaları verdi ne yapsak hakkını ödeyemeyiz.

(G**** A****) Ameliyat öncesi ve sonrası benimle yakından ilgilenen, rahatsızlığımı benim anlayabileceğim gibi tek tek izah eden, mütevazi sakin tam bir beyefendi. Kendisine ve asistanı Sena'ya teşekkür ederim.

(K**** Ş****) Sizin gibi işinin ehli doktora denk geldiğimiz için kendimizi çok şanslı hissettik. İyi ki varsınız hocam. Kayın pederimin bir anda gözünün görmediğini fark edip doktora götürdük ve beynin de tümör olduğunu anladılar ve Şakir hocayla yolumuz kesişti. İlk görüşmeden taburcu olana kadar o kadar ilgilendi ki. Ekibi muhteşem uzmanları asistanları herkesten allah razı olsun. Şakir hocamı Allah başımızdan eksik etmesin.

(Z**** A****) Biz hastaneye giderken babamın sol ayak bileği felçli bir şekilde gittik. Murat Hocam her şeyi babama anlattı neler yapılacağını bilmesini istedi ve ameliyata aldı. Çok zorlu bir ameliyattı ama Murat Şakir Hoca ve ekibi bu zorlu ameliyatı başarıyla gerçekleştirdiler. Gerçekten Türkiye'de bulunmaz bir nimet desem yeridir. Bizimle olan ilgisi, sohbeti, güler yüzü, neler yapmamamız gerektiğini bir çocuğa anlatır edasıyla en ince ayrıntısına kadar anlattı. Sedyede kalırsın diyen doktorlara inat Murat Hocam babamın ayağa kaldırdı. Ameliyatının 1. ayına dolmasına 2 gün kaldı ve biz fizik tedaviye 1 haftadır başladık ve mucizevi olan babamın yürüyebiliyor olması. Saygı değer Murat Hocama ve Sevgili Ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.